Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Przesyłka była i przyjechała. Cała i zdrowa. Kolejny raz dzięki Ivanowi, Przemytnikowi Roku A.D. 2016 :)

 

Paczki krajowe będę chciał wysłać w godzinach popołudniowych/wieczornych. Dam znać...

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Edytowane przez zukikiziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem przemytniki :) jako że z poprzedniego przemytu nie korzstałem... bo... zbierałem pińądz , to pojawia sie pytanie ... czy szanowny kolega Ivan bedzie miał ochotę wspomóc brać rowerową ) po raz kolejny z resztą :)

jeśli tak to ja sie piszę bo mam parę gratów na oku,tak sobie mysle ze mozna by jeszcze ze dwa przemyty w AD 2016 uczynić ( oczywiście jezeli guru wyrazi akces :)

Ivan co sądzisz?

Edytowane przez popio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Nasz Szanowny Przemytnik będzie dostępny za dwa tygodnie.

Gdyby wartość koszyka przekroczyła £50 to wysyłka po jukeju jest za darmo - wtedy można ją posłać do mnie a ja ją prześlę dalej(do Naczelnego Odbiorcy Krajowego). Niestety słabo będzie to wyglądać w przypadku "jednodniowych okazji", chyba że będzie ludu wystarczająco wiele na darmową wysyłkę...


POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie trzeba zrobić to z głową , jakiś plan? kwestia jest taka że z Planety paczki bedą musily zostac wyslane do Kazafazy .

czyli chetni musieli by przelac pieniadze dla Kazafazy co by zrobil zakup , ale najlepiej jakby zrobil to na raz , w kazdym razie Kazafaza musi tu sie udzielic i powiedziec jak to widzi .

zakup musi być za min. 50 funi aby transport UK-UK był darmowy , wiec lepiej (taniej) kazafaza poczynil zakupy raz a porzadnie.

do kiedy ustalamy termin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orojt. Zatem z mojej strony wygląda to tak, że mogę klikać/kupować/zamawiać w miarę na bieżąco, w razie czego mogę udostępnić numer komórczakowy i kontakt whatsap'em jest najszybszy. Oczywiście jeśli zbierze się większe zamówienie i przyjdzie mi kliknąć więcej towaru za jednym zamachem to będzie miodnie i sprawnie.

 

Jak wyglądała sprawa z transferem kasy? Wpłaty na pejpal/konto bankowe?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co ma dać wysyłanie paczki do kogoś w UK? I tak to trzeba potem rozesłać.

Jak ktoś chętny to ja bym chciała zamówić kaski do Wrocławia. Jakby się więcej osób z Wrocka zebrało to wysyłka wyjdzie taniej, a odebrać można osobiście u mnie w serwisie lub w domu, więc godziny dość elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Widzę na stronie planetx możliwość zamówienia bezpośrednio do Polski za 11 funtów. Może to lepsza opcja ?

 

 

ja rano kupilem 4 szt z przesylko dhl wyszlo 124pln/kask (platne PP) takze nie zawracajcie glowy kazie :] chyba ze ktos kontener chce kupic

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co ma dać wysyłanie paczki do kogoś w UK?

 

Generalnie sprawdzenie czy aby wszystko się zgadza. Taniej wyjdzie zwrócić w przypadku wtopy z jukejni niż z Kraju-Raju. 

 

A cały pomysł wziął się stąd że na wyspie wysyłka kosztuje trzy funie a koszta transportu do PL były dzielone między wszystkich. W innym przypadku bez sensu byłoby bulić jedenaście funtów za wysyłkę do kraju każdemu z osobna. Fakt, że jeśli się zbierze i ogarnie ekipa w kraju to lepiej słać jedną paczką bezpośrednio do ogara w Ojczyźnie. Ale warto mieć na uwadze j.w.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...