Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Banda wrednych wykańczaczy sklepów z krwi i cegły :)

 

Jeszcze narzekają że upust za niski...trzeba było zatem brać jak towar stał "w dołku" a nie drapać się po czymtamkolwiek! ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Apdejt:

 

100lar3k, zapłacone, zakupione.

Adamos, zapłacone, zakupione.

adambieg, zapłacone, zakupione.

marcin_ostrów, zapłacone, zakupione.

Prezes, zapłacone, zakupione.

wojtek10611 zapłacone, zakupione.

beskidbike zapłacone, zakupione.

Erwix zainteresowany

DrOetker wstępnie zamówione, oczekuje na kaskę.

skwarek zapłacone, zakupione

zukikiziu wetepnie zamówiono, oczekuję na kaskę

 

Szacuenk...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

100lar3k, zapłacone, zakupione.


Adamos, zapłacone, zakupione.


adambieg, zapłacone, zakupione.


Apdejt


marcin_ostrów, zapłacone, zakupione.


Prezes, zapłacone, zakupione.


wojtek10611 zapłacone, zakupione.


beskidbike zapłacone, zakupione.


Erwix zainteresowany


DrOetker zapłacone, zakupione.


skwarek zapłacone, zakupione


zukikiziu zapłacone, zakupione


krzych0 zainteresowany


 


Jedna uwaga (na przyszłość i dla tych co jeszcze się załapią tym razem) , gdyż tym razem kilku ludków się na tym wykrzaczyło.


 


Nie wysyłajcie kasy pajpalem jako płatność za towar bo wtedy pajpal pobiera prowizję. Ja żdnych prowizji nie pobieram, także nie ma sensu aby im płacić :) Wysyłajcie hajs jako "dla rodziny/przyjaciół/znajomych".


 


Zostało jakieś14 godzin i zamykamy kramik :)


 


Szacunek...


I.


 


 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Apdejt


 


100lar3k, zapłacone, zakupione.


Adamos, zapłacone, zakupione.


adambieg, zapłacone, zakupione.


marcin_ostrów, zapłacone, zakupione.


Prezes, zapłacone, zakupione.


wojtek10611 zapłacone, zakupione.


beskidbike zapłacone, zakupione.


DrOetker zapłacone, zakupione.


skwarek zapłacone, zakupione


zukikiziu zapłacone, zakupione


krzych0 zapłacone, zakupione


 


No nie wiem jak to jest... Możliwe, że polski PayPal działą nieco inaczej niż brytolski, bo u mnie to zawsze przy wysyłce "rodzinnej" jest bez prowizji...


 


Kasety jeszcze nie kupowałem. SLX czy czekamy na licytacje z Sunrace (to była ostatnia opcja jak pamiętam)


Również ciągle czekam na siodło dla Ciebie  :verymad: 


 


Szacunek...


I.


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Paypala to u mnie też odwrotnie. Przy wysłaniu "do znajomych" doliczało prowizję, a jako "zapłata za towar" nie. Nie wiem od czego to zależy, ale lepiej samemu się upewnić.

 

A pro po ktoś z zamawiających jest z Warszawy ? Jeśli tak to jestem chętny do podzielenia się kosztami przesyłki już w Polsce ;)  bo w wawie jestem codziennie 

Zgłaszam się. Jestem za :)

 

Jeszcze w temacie neoprenów o które pytałem stronę wcześniej. Jakby ktoś się zastanawiał to wklejam odpowiedź z Planet-X:

All of the over shoes we stock are road specific fit so even the XXL overshoes will only go to around a 46 Euro MTB shoe.

 

Edytowane przez krzych0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeśli chodzi o Paypala to u mnie też odwrotnie. Przy wysłaniu "do znajomych" doliczało prowizję, a jako "zapłata za towar" nie. Nie wiem od czego to zależy, ale lepiej samemu się upewnić.

 

 

Pozostaje pytanie komu nalicza...

 

U mnie zawsze nalicza prowizję, jak dostaję płatność za towar.

 

Przy wysyłce friend/familly nigdy nie miałem prowizji tak płaconej przez wysyłającego jak i przyjmującego. Przynajmniej w obrebie UK...

 

Możliwe, że prowizja to cuśtam za przewalutowanie PLN-GBP.

 

W sumie to i tak nie powinno być, bo kołpaki tną na przeliczniku..

 

No ale taki lajf...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pejpal, prowizje itepe... otóż jak wspomniał Ivan: jeśli wysyłamy mamonę jako płatność dla rodziny/przyjaciół to lichwa nie jest pobierana w przypadku skorzystania z kasy na koncie pejpal lub karty debetowej. Jeśli płacimy z kredytówki to pobierana jest prowizja(chyba ok. 4,5%).

 

W przypadku płatności za towary/usługi płacący nabywa pejpalową ochronę kupującego, jednak odbiorca płatności ponosi koszty takiej usługi, na podobnym poziomie jak wyżej.

 

 

POZDRo-:ver

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

6 godzin..

 

Jeśli ktoś-jeszcze-coś to proszę mieć na uwadze, że ja też jutro idę do pracy i chciałbym się kłaść spać jakoś tak najpóźniej koło 22:30 :)

 

Szacunek...

I.

 


... ostatnie wrzutki, tak mi się cos wydaje, że spokojnie pobijemy kwotę poprzednich zakupów :D

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

No, to może chociaż tym razem Cię dobrą kawą ugoszczą, a nie tylko suche..."next orders to collect?"

 

Lepiej nie. Ja nie pijam kawy. Tylko po barbarzyńsku herbate bez mleka :)

 

Nastepne? Ot filutek :P

 

Jeszcze jedno nie odebrane/wysłane a ten juz na przyszłość planuje...

 

Jak sie zbierze grupa pod wezwaniem, lub ktos potrzeboski to zawsze mozna sie zorganizować...

 

Szacunek...

I.

 


OK

 

To chyba już styknie tych wystepów. Nie widze żadnych ostatnich rzutów na taśmę, znaczy się wszyscy zadowolnieni :)

 

Zamykamy zamawianie, zaczynamy oczekiwanie na klamoty i dosyłki z miejsc poza Planet X.

 

Oczekujcie wkrótce zdjęć jak z cyganskiego taboru, gdyż jutro (w środę) odbieram już pierwsze zamówienia po drodze z tyrki.

 

Oczywiscie będę informował na bieżąco...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dziś odbieram 7 orderów :)

 

Przynajmniej, może jeszcze cuś będzie do przechwycenia...

 

Szacunek..

I.

 


... no i tabor, a w sumie nieco mniej niż jego połowa zladował.

 

25120929072_d0260b5d32_b.jpg

 

Już nawet nie muszę się przedstawiać lub cokolwiek mówić.. Tylko się pojawiam i odrazu kolesiom miękną kolana :)

 

Dziś to nawet jeden pomagał mi wrzucić to-to do samochodu.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ukłony i brawa dla Ivana za ogarnięcie paczek, ależ wszyscy dobrze mamy z rodakiem w SteelCity:thumbsup:   Równie gromkie, należne oklaski dla Adamosa za dystrybucję w Materczyźnie.  :thanks:

 

 

giphy.gif

 

 

Ja natomiast będąc za miedzą i pół, postanowiłem sobie zamówić dobra wszelakie z dostawą do-dom. No i kliknąwszy czekałt w sobotę nadal czekam na wypuszczenie paczki z magazynu/odebranie przez kuriera. Apdejt mejlowy każe ufać iż zawartość paczki pokrywa się 100% z moją listą zakupów ale uwierzę jak zobaczę, choć watpię w ujrzenie swych dóbr po tej stronie łikendu...

 

 

POZDRo-:ver 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivan, Ty ich tam urabiaj, żeby otworzyli polski oddział z lokalnym magazynem ☺

 

Sadzę, że watpię :)  W globalnej skali ciagle jesteśmy pomijalnymi detalistami :)

 

Trzeba było zamówić z odbiorem osobistym i wpaść do Whitby Lordzie...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...