Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna odsłona promocji w Planecie. Jak to u nich, coś jest taniej, coś drożej ;)

Mam kilka fantów i skrobnę do Ivana, może w swej dobroci pomoże w zakupie.

Także jakby się uzbierała większa ilość chętnych, to może jakaś paka by poszła z Wyspy na święta? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

znajomy będzie zjeżdżał w okolicach 23 do PL (konkretnie do Gdyni, zachaczając o Szczecin). Jakby ktoś chciał dołączyć się do zamówienia to zapraszam. Za drobne rzeczy mogę wyłożyć, większe zamówienia przedpłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

znajomy będzie zjeżdżał w okolicach 23 do PL (konkretnie do Gdyni, zachaczając o Szczecin). Jakby ktoś chciał dołączyć się do zamówienia to zapraszam. Za drobne rzeczy mogę wyłożyć, większe zamówienia przedpłata.

to jak bedziesz mogl zalożyć za mnie 30 funtów to ja sie pisze i pakunek moge odebrac miedzy szczecinem a gdynia (jestem z pomorza) ,również mogę pororssyłac paczki po kraju (już to czyniłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike, 

jeśli to drobne rzeczy to znajomy nic nie policzy. Do pl raczej z wolnym miejscem w bagazniku jeździ (w drugą stronę już gorzej ;) ). Redystrybucję w PL wg cennika wybranej opcji. Z mojej strony nie ma różnicy czy zamówienie będzie w PLX czy u Ivana (pytanie co na to Ivan). Ponieważ nie udzielam się tu na forum prawie wcale to dla osób które mają obawy możemy pomyśleć o wystawieniu czegoś w rodzaju usługi na allegro. Obie strony będą dzięki temu jakoś zabezpieczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z mojej strony nie ma różnicy czy zamówienie będzie w PLX czy u Ivana (pytanie co na to Ivan)

Kwestia zamówienia wewnątrz jUKej. Czy Twój znajomy to odbierze z PLX, czy wypada mu poskładać jedną paczkę i posłać na jego adres czy np. poprosić Ivana o odebranie 2/3 zamówień i wtedy posłanie do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popio, 

odbiór osobisty raczej będzie wchodził w grę tylko w Gdyni lub w Szczecinie. Nie chciałbym nadwyrężać uprzejmości kolegi tym bardziej, że nie będzie on w stanie dokładnie powiedzieć w jakich godzinach będzie na tej trasie. 

 

Mike,

wg mnie zamówienie wewnątrz UK będzie najłatwiejsze. Kolega jest z okolic Ashford, a to ponad 350 km z tego co na szybko sprawdziłem :) zatem raczej odbiór osobisty odpada. Duże to Twoje zamówienie by było ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odbiór osobisty raczej będzie wchodził w grę tylko w Gdyni lub w Szczecinie. Nie chciałbym nadwyrężać uprzejmości kolegi tym bardziej, że nie będzie on w stanie dokładnie powiedzieć w jakich godzinach będzie na tej trasie.

gdynia mi pasuje jak najbardziej, wiec ja jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to prawdopodobnie 3-4 oponki, a czemu piszę o odbiorze osobistym? Bo jeśli moglibyśmy liczyć na uprzejmość Ivana to mógłby odebrać nawet dwa, trzy zamówienia i kilka dni przed wyjazdem Twojego kumpla nadać do niego zbiorczą paczkę. A tak to trzeba by pojedyncze słać na jego adres. 

 

Aczkolwiek nie wiem jak wyglądają ceny przesyłek w UK i tego czy ceny w PLX rosną proporcjonalnie do zamówienia. Bo może ta druga opcja jest korzystniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie to prawdopodobnie 3-4 oponki, a czemu piszę o odbiorze osobistym? Bo jeśli moglibyśmy liczyć na uprzejmość Ivana to mógłby odebrać nawet dwa, trzy zamówienia i kilka dni przed wyjazdem Twojego kumpla nadać do niego zbiorczą paczkę. A tak to trzeba by pojedyncze słać na jego adres.
zgadzam sie w 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko Ivan się zgodzi, byłbym za skompletowaniem paczki u niego i zbiorcza wysyłka do Polski. Dalej redystrybucja, jak to bywało wcześniej.

U mnie zamówienie  to będą oponki, ktoś jeszcze też oponki, a to już się robi spora i kłopotliwa do przewiezienia autem paczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trać nadziei. Ostatnio dwóch zawodników wybanknociło się na równowartość siedmiu darmowych koszy...

 

@Konias: Dzięki serdeczne za propozycje szmuglerską!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...