Skocz do zawartości

[1000-2000] Rama do FR


Dawdor

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej na kola 26 .

To czego zakładasz temat w dziale 29er? :icon_confused:

 

Poza tym zdecyduj się do jakiej kwoty szukasz roweru. W innym temacie była mowa o 2 tysiącach za rower, teraz jest to tysiąc- dwa na samą ramę. 

 

W rowerach HT <2 tysięcy koszt samej ramy to zwykle 300-400 zł, w przypadku rowerów FS i ram amortyzowanych <2 tysięcy koszt całego roweru to od 4 tysięcy w górę. 

 

@@t.j.tomasz, Player to rama dirtowa, nie nada się.  

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz na YT FR Szczawno-Zdrój i zobacz po czym jeżdże

@MikeSkywalker hymmm sam nawet nwm co mam kupic i gdzie... Chcialbym najlepiej kuoic cos tak za okolo 5/6 mies .I najlepiej tak za samą ramę fo 1500 zł no może max do 2000 jescze bym uzbierał. I to pyt czy wybrać jakiegoś fulla czy sztywniaka

A wogole co myślicie o tym żeby do tej mojej starej ramy na razie dokupiç jakiś amortyzator lepsza kierke i mostek a potem jak uzbieram hajs kupic jakąś ramę? (Wiem że ta rama może nie obsłużyć jakiegoś dużego skoku amortyzatora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci ktoś wyjaśnił - z obecnego roweru możesz przełożyć co najwyżej siodełko. To tzw. makrokesz albo coś niewiele lepszego i tak naprawdę do żadnej kategorii rowerów nie da się go zaklasyfikować.

Taki rower ma tylko "efektownie wyglądać i się sprzedać". Projektując go nikt nie bierze pod uwagę praktycznego zastosowania w jakiejś z dyscyplin rowerowych. 

 

Także nie wracaj do punktu wyjścia tylko przeczytaj wszystko jeszcze raz i zrozum że tego roweru NIE DA SIĘ ulepszyć a najlepsze co możesz zrobić najniższym kosztem to sprzedać to za ile się da i szukać najtańszego sensownego sztywniaka którego da się kupić poniżej 1500 zł i bezpiecznie na nim jeździć i skakać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...