Skocz do zawartości

[podgrupa] Podbeskidzie i dawne woj. Bielskie


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie pijesz? rolleyes.gif

 

Niby dlaczego di Ciebie? Nie znamy sie jeszcze oficjalnie, bo nie bylem na ostatniej ustawce. Nie wiem co sie dzialo etc. Pisalem ogolnie myslac ze wiecej osob sie z BB pojawi ktore niekoniecznie musza dlugo jezdzic. Pozatym, mowilem trochu o mnie, bo tez najlepszy nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego di Ciebie? Nie znamy sie jeszcze oficjalnie, bo nie bylem na ostatniej ustawce. Nie wiem co sie dzialo etc. Pisalem ogolnie myslac ze wiecej osob sie z BB pojawi ktore niekoniecznie musza dlugo jezdzic. Pozatym, mowilem trochu o mnie, bo tez najlepszy nie jestem :D

 

żarcik :D ja raczej dałabym rade,ale pytanie: w jakim czasie? :P ja jezdze niecaly rok wiec wiesz..... mysle ze zdazylbys sobie odpoczac na gorze zanim ja bym dojechala :lol:

a co sie dzialo na ustronskiej ustawce? poznalam marixa i szczesnego i zaliczyłam 'crasha' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote nasz klub organizuje chyba piesza wycieczke w góry :P bo na tą chwilke na jakiś czas kazano nam odstawić rowery.

 

więc nie wiem.. w niedziele pewno sie nas za dużo nie zbierze.

no ale może poczekajmy na ta zimową aure i wtedy sie spotkamy? nie wiem, jak chcecie.

 

co do konkretów... no to wiadomo któras sobota powiedzmy koło 11 w centrum ustronia... ci co by jechali z bb, skoczowa itd to sie mogą ze mną zabrać pksem do ustronia i już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze niecaly rok wiec wiesz..... mysle ze zdazylbys sobie odpoczac na gorze zanim ja bym dojechala icon_lol.gif

 

watpie :wink: :P

 

co do konkretów... no to wiadomo któras sobota powiedzmy koło 11 w centrum ustronia... ci co by jechali z bb, skoczowa itd to sie mogą ze mną zabrać pksem do ustronia i już smile.gif

 

jestem za, czekam w takim razie na termin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie co tu taki zastoj?? :P

 

Piszcie cos, przeciez tak nie mozna :P

 

A zeby nie bylo ze jakis OT czy cos to mam pytanie... co sadzicie na temat pogdy ostatnich dni? Czekamy na zime by zorganizowac spotkanie a tu pogoda nas ewidentnie zacheca do jazdy :D

 

Pytanie numer 2: Zakonserwowaliscie juz rowerki? Czy jezdzicie caly rok?

 

P.S.

Jak to sie juz gdzies powtarzalo to sorcia B)

 

Pozdro, Shad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...