Skocz do zawartości

[podgrupa] Podbeskidzie i dawne woj. Bielskie


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie podpowiem ciekawą trasę, od łagodnych po morderczych, co kto sobie zażyczy :D

 

Wojtek, czy myśmy się czasem nie spotkali na Błatniej ostatnio? :D

 

Co do jazdy to też jeździmy w grupie od 2-5 ludzików i chętnych zapraszamy.

 

Wojtek, czy myśmy się czasem nie spotkali na Błatniej ostatnio? :D

 

Co do jazdy to też jeździmy w grupie od 2-5 ludzików i chętnych zapraszamy.

 

Już się upewniłem, że to Ty :) Zaprosiłbym na Baranią ale widzę, że byłeś tam niedawno. Chyba, że masz ochotę na powtórkę z rozrywki :) Jeśli nie to zapraszam na Leskowiec za 2 tygodnie.

 

PS. Czemu tu nie można edytować postów!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w weekend wybiera się pojeździć po szlakach w okolicy Bielska ? Chętnie się do kogoś dołączę, najlepiej trasy ok. 3-4 godz.

 

Tak wybieram/y się w sobotę i/lub w niedzielę. Pisałem wcześniej w temacie, że są na bieżąco planowane wyjazdy z Bielska. Osobiście nie wiem czy się pojawię bo niestety po niedzielnym wypadzie na Baranią odezwało się kolano ale reszta pewnie będzie jechać tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam lokalnych riderki i riderów do Brennej na EnduroTrophy, to już w ta sobotę.

Wszystkie informacje na stronie http://www.horizonfive.com/index.php To nasza najłatwiejsza edycja, wiec nie ma się czego bać :thumbsup:

 

Piaseq, może wpadniesz chociaż towarzysko, wieczorkiem konkretny afterek sie zapowiada :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooo, siemasz Harry :thumbsup: Nie wiedziałem że coś organizujecie w ten weekend. Właśnie pisałem, że jedziemy do Brennej :icon_lol: Także do zobaczenia. Mnie wysiadło kolano, także na wyścigi nie pojadę ale postaram się tam dotoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyta moze to forum ktos kto jezdzi w maratonach ?

Ostatnio w Kluszkowcach widze dobre mmiejsca bikerow z BB

 

Ja jeżdzę w maratonach ale tylko u Grabka i Golonki (ale nie zajmuje dobrych miejsc : :icon_lol: )

W Kluszkowcach nie byłem, słyszałem po zeszłym roku, że to był dramat organizacyjny - ciekawe czy w tym roku sie poprawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę w maratonach ale tylko u Grabka i Golonki

 

moze bysmy sie soptkali kiedys na przejazdzce ?

z checia poslucham jakie to maratony

Ja przejezdzilem Cyklokarpaty,

W Kluszkowcach bylem, organizacyjnie chyba tam ciezko bo miejscowi jakos nie bardzo nastawieni do

maratonow, zrywali tasmy i strzalki kierunkowe.

Trasy ciezie do upilnowania bo to nie okrazenia tylko jedna trasa ktora w Maxi miala 200km

Ja pojechalem Opti -100

Poza oznakowaniem wlasciwie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bysmy sie soptkali kiedys na przejazdzce ?

z checia poslucham jakie to maratony

Ja przejezdzilem Cyklokarpaty,

W Kluszkowcach bylem, organizacyjnie chyba tam ciezko bo miejscowi jakos nie bardzo nastawieni do

maratonow, zrywali tasmy i strzalki kierunkowe.

Trasy ciezie do upilnowania bo to nie okrazenia tylko jedna trasa ktora w Maxi miala 200km

Ja pojechalem Opti -100

Poza oznakowaniem wlasciwie OK

 

Kurcze ze mną to problem z racji obowiązków rodzinnych umówienie sie ze mną graniczy z cudem :) - Jeżdże regularnie 3 razy w tygodniu ale o bardzo nie regularnych godzinach :) - śmigam na scott scale czarno-biało-żółty - jak będziesz mnie mijał to wołaj ! :) Z racji tego że czasu na jazdę mam niewiele ( około 1,5 godziny na wypad) więc najczęściej jeżdże po wapienicy , Dębowcu, Szyndzielni i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[quote więc najczęściej jeżdże po wapienicy , Dębowcu, Szyndzielni i okolicach.

 

jezeli jezdzisz na Szyndzielnie to moze kiedys sie spotkamy.Ja tylko w soboty i niedziele.Wyjezdzam okolo 9

i z reguly na Szyndzielnie lub Magurke.Wczoraj na Klimczok zjazd do Szczyrku potem znow na Klimczok i do Bielska.

pozniej jak pogoda tez jezdze ale juz wolniej i czesto do wapiennicy

Jezdze Czarno-srebnym Trekiem lub bialym Bianchi

Moze ktos sie chce poscigac na Szyndzielnie ?

jak jade sam nie mam motywacji zeby pocisnac, w niedziele jakby sie komus chcialo okolo 9.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się pościgać to jeźdź na maraton :)

niestety juz po maratonach

jak byly jezdzilem

Nie chodzi mi o jakies sciganie na maksa tylko troche szybciej niz samemu i niekoniecznie pod szyndzielnie

niekoniecznie tez MTB bo moze byc szosa

Szukam kogos z kim moglbym pojezdzic nie na najnizszej strefie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia dolacze

jestem w BB tylko w weekendy.Jak jest pogoda to praktycznie cale dnie na rowerze

z tym ze sam okolo 9-12

Pozniejsze godziny tez czesto na rowerze ale juz na minimalnych strefach :icon_wink:

Strasza rychla zima wiec chce wykorzystac ile sie da

Wczoraj podjechalem na Skrzyczne i juz miedzy krzewami mozna wypatrzyc snieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO zależy skąd mierzone ;).

Ja włączam stoper pod schroniskiem na dębowcu - z tego miejsca u mnie 34 minuty do dolnej stacji wyciągu orczykowego. Ale juz niedługo będę robił nowy test bo dzisiaj odbieram nowego fulla i zobaczymy jak to wpłynie na trakcję po tych kamieniach i czas przejazdu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas mierze od ronda a koncze na szczycie Szyndzielni.

Zdazysz odebrac rower przed weekendem ?

Moze pojezdzimy razem

Jak dopisze pogoda chyba wtarabanie sie jeszcze na Skrzyczne

Ze Skrzycznego jakos nie moge znalezc trasy pod siebie,

Chyba ze wogole nie ma trasy na nieamortyzowany rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ze Skrzycznego jakos nie moge znalezc trasy pod siebie,

Chyba ze wogole nie ma trasy na nieamortyzowany rower

 

Łagodny zjazd ze Skrzycznego jest w stronę miejscowości Ostre (szutrowa droga).

 

Zaczyna się na końcu dużej polany pod schroniskiem (początek jakieś 200m to szlak pieszy i trzeba zejść z rowerem) na końcu odbijasz w prtawo i droga prowadzi do Ostrego do hotelu "Zimnik"

 

mapka - http://www.bikemap.net/route/685035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu juz się przyda amortyzacja, szczgólnie na odcinek górny Skrzyczne-Przełęcz Siodło (pod Skalitym) - od Siodła do Buczkowic już jest dosyć spokojnie ostatnio nawet tam byłem i zrobiłem parę fotek tego zjazdu - http://daro908.bikestats.pl/index.php?did=381824 - 2 ostatnie zdjęcia

 

O ile masz na myśli czerwony pirzeszy szlak do Buczkowic

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...