Skocz do zawartości

[podgrupa] Podbeskidzie i dawne woj. Bielskie


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

można, ale od razu mówie w piątek nie moge, a w sobote wolałbym nie... z zwiazku z piatkowa imprezką;) w sobote rano nie da rady :/

 

dla mnie niedziela byłaby najlepsza.

 

Shadow nie matrix tylko marix :)

 

kiedy bedziesz wiedział czy Ci pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kęty - szosowy ...

 

Wlk Puszcza i Przełęcz Targanicka, Kocierz, Żar, Przegibek, Hrobacza Łąka (ale asfalt tylko) - czasem wszystko na raz, jedną trasą, no i czasem Magurka (od Wilkowic) ...

 

Uwielbiam te "pagórki" - ale tylko szosa .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wrocilem wlasnie z klubu i chyba mniej wiecej pisze świadomie:)

 

nie no spoko

 

wg mnie to można tak jak bylo wstepnie

 

niedziela 11. rondo (powiedzmy że to o ktorym Ty mowilas, podjedziemy tam)

 

a co do ekipy z bielska to zeby miec zapas czasu

 

proponuje zbiórke na lotnisku bb o godzinie 9:30 (na rozdrożu dwóch dróg, koło baru)

 

pasuje wam?

 

jeszcze zapytam Arila i koco bo moze tez pojada:)

 

a teraz lece.. aga pasuje ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że coraz więcej osób z Bielska i okolic śmiga. To dobrze. ;)

 

ale w prównaniu do tego ilu bikerów mozna zobaczyc powiedzmy w weekendy przy dobrej pogodzie w okolicy lotniska w Bielsku i Wapienicy to śmiem twierdzic ze wpisało sie tu może 0.5% czy nawet mniej :lol:

 

biker na bikerze z każdej strony, a jak sie jedzie z lotniska do Wapienicy tą taką drogą koło kortu tenisowego to tam dalej jest jakas knajpa rowerowa, bo tam zawsze pełno rowerów o płot opartych stoi i chyba jakis bar tam jest dla rowerzystów, mam racje ? :ninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piszecie o lotnisku i zaporze... Zawsze zastanawiało mnie co te miejsca mają takiego że wielu bikerów tam ciągnie... Strusie? Dziewczyny? Samoloty? A przecież jest Cygański Las, Strconka...

 

eh.... ja tam nie lubie takich "masówek"........ nie ma jak lasy, góry i błoto :) im bardziej dziko tym lepiej :P

 

 

Nie wiem jak wygladasz ale juz sobie Ciebie wyobrażam wymorusaną w błocie, gdy mkniesz omijajac konary :D Sama jeździsz po tych bezdrożach? hehe

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dobrze ze juz wiem co to za bar, to w takim razie nigdy tam nie zawitam :D

tez wole pojeździc po górach, po błotku jakims ale jakby tak ktos mi zawsze miał rower wyczyścic, bo to mi po takich wypadach w góry strasznie duzo czasu zajmuje :)

 

a no bo gdzie maja jeździc bielszczanie, w okolicy lotniska i zapory sa fajne tereny do jazdy na rowerze, a nie to co w miescie

na strusie nigdy nie zwracam uwagi bo juz sie dosc napatrzyłem jak były u nas, dziwczyny owszem sa fajne i jest ich zawsze duzo, a samoloty, to mysle ze wiekszosc ludzi nie zwraca juz na nie uwagi ;)

 

dzis miałem sie przejechac na Szyndzielnie tylko jakims szlakiem chyba od Bystrej, ale pogoda jakas niepewna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piszecie o lotnisku i zaporze... Zawsze zastanawiało mnie co te miejsca mają takiego że wielu bikerów tam ciągnie... Strusie? Dziewczyny? Samoloty? A przecież jest Cygański Las, Strconka...

Nie wiem jak wygladasz ale juz sobie Ciebie wyobrażam wymorusaną w błocie, gdy mkniesz omijajac konary :P Sama jeździsz po tych bezdrożach? hehe

Pozdrawiam :)

 

jak wyglądam? ładniej niż na czysto :D róznie bywa, ale lubie sama jeździć. przynajmniej nikt się nie śmieje jak wygrzmocę na tym błocie (brak umiejętności i nadmiar głupoty powoduje różne przypadki)

pozdrawiam cie rowniez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...