Skocz do zawartości

Warmia i Mazury


krzysieks

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Mam takie pytanie. Tutaj ruch olsztyńskich rowerzystów jest raczej bardzo znikomy więc gdzie w nieprzebytych odmętach internetu się oni kontaktują. Mógłbym prosić o jakieś konkretne adresy bo przyznam, że googlowanie wiele nie dało (inna sprawa, że może po prostu robię to źle ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Cześć

Obecnie mieszkam w Biskupcu(Reszelskim) przez najbliższe kilka lat(planowo ok 3-4) będę śmigał w tych okolicach. Interesuje mnie przede wszystkim xc ale ostatnio sporo jeżdżę na szosie(choćby z tego powodu że już pięć razy jeżdżąc w okolicy natknąłem się na tabliczkę Uwaga niewybuchy :-) ) Widziałem tu jednego ludka z Biskupca ale po jednym poscie słuch po nim zaginął - bywa tu ktoś z tych okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, jestem Marcin mieszkam aktualnie w Biskupcu. Jeżdżę zwykłym góralem (stalowy :)) oraz na szosie. Jeżdżę po lasach i turystycznie nawet po 150 km. Zostawiam na siebie namiary jakby ktoś chciałby pojeździć gg: 909797.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Cześć, jestem Marcin mieszkam aktualnie w Biskupcu. Jeżdżę zwykłym góralem (stalowy ;)) oraz na szosie. Jeżdżę po lasach i turystycznie nawet po 150 km. Zostawiam na siebie namiary jakby ktoś chciałby pojeździć gg: 909797.

 

Marcinie - napisałem do Ciebie chyba z tuzin maili i nic. Ja dawno zrezygnowałem z gg więc skype zostaje - namiary znajdziesz na moim profilu. Wysłałem Ci też nr mojej komórki. Do końca marca(max do Wielkanocy) śmigam jeszcze w okolicach biskupca a później Puszcza Augustowska. Odezwij się to będzie raźniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hey wszystkim!

To i ja się dopiszę do warmińsko-mazurskich bikerów :icon_wink:

Aktualnie studiuję w Toruniu, ale co najmniej 1-2x w miesiącu wracam na weekend do rodzinnego Olsztyna. Robi się coraz cieplej więc nie wyobrażam sobie spędzania weekendów w Olsztynie gdzie indziej niż na siodełku. Jeżdżę tylko poza miastem (no chyba, że po bułki :D), a moje ulubione tereny to okolice jezior Ustrych, Łańskie, Pluszne, aż do źródeł Łyny - generalnie tamte okloice. Wynika to pewnie z tego, że mieszkam na Jarotach.

Także jakby ktoś potrzebował komapana do wspólnej jazdy niech pisze na priv lub gg 3140934 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam towarzystwa do wspólnego ubijania ścieżek w okolicach Olsztyna. Raz że samotna jazda już mnie nudzi, a dwa, że jak jeździ się z kimś, to jest większa motywacja żeby ruszyć tyłek z domu i żeby pojeździć dłużej, jak już się jest w terenie. Szukam zarówno ludzi do przejażdżek w środku tygodnia po kilkanaście/kilkadziesiąt km, jak i, od czasu do czasu, do dłuższych wyjazdów, np. na cały weekend, z plecakiem, namiotem, ogniskiem i piwem ;)

Wiek, płeć, rasa, wyznanie, orientacja - obojętne :D Chętnie nawiążę kontakt zarówno z jedną osobą, jak i z całą grupą.

 

Głównie jazda po lesie, nie przepadam za szosami. Takie w miarę luźne XC, bez wyścigów, bo moja kondycja mocno siadła przez ostatnie 2 lata :) Najchętniej nie więcej niż 50km dziennie, chyba że jakaś wcześniej wspomniana weekendowa wyprawa w konkretne, fajne miejsce i po lekkim terenie, to może 100km dziennie by dało radę :)

 

Jeżeli chodzi o terminy i godziny - nie chcę nikomu niczego narzucać, z mojej strony wszystko jest do uzgodnienia. Ja jestem wolny praktycznie 24/7, więc dla mnie bez różnicy gdzie, kiedy i na jak długo.

 

Kontakt ze mną najlepiej na GG - 8390694.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopisuje się do listy. Preferuję trasy do ok. 60km, chociaż pierwszą 100 mam już za sobą. Średnie prędkości do ok. 18-19km/h. Drogi asfaltowe, utwardzone szutry, lekki teren ze względu na ogumienie :) . Póki co mogę jeździć w ciągu całego tygodnia. GG: 5363225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...