Skocz do zawartości

Warmia i Mazury


krzysieks

Rekomendowane odpowiedzi

a ja często jeżdze również na Dylewską (chociaz dawno juz nie bylem) a ostatnio mam jeszcze taka trase: Ostróda->Lubajny->Stare Jabłonki->lasem do Ostrowina->Lichtajny->Kajkowo->Ostróda. Pare razy też byłem w Olsztynku i ogólnie lubie asfalt jak i jakieś szutrowe dróżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekgib, mam ten sam problem a mianowicie rower :) Moj ma juz 8 lat i rame czysto treekingową. Ma pare przerobek i teoretycznie da rade do sc ale przy stromych podjazdach to ciezko bo mam wrazenie ze zaraz polece na plecy :). Jak dobrze pojdzie to za rok bedzie nowa machina :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezadowolony, hmmmm ja na ten rower nei narzekam bo po asfaltach dobrze sie na nim jezdzi ale przy stromych podjazdach to juz ciezko bo ma sie wrazenei jak by mialo sie zaraz przewrocic na plecy. Moj przyszly rower bedzie mial typową rame XC a roznica wg mnie jest taka ze lepeij latwiej jezdzic po gorach i lasach i trudniej po asfaltach niz na odwrot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja powiem tak : byłby z niego zadowolony, gdyby nie - WAGA, WAGA, i jeszcze raz WAGA, OGROMNE opory toczenia ( czuję się, jakbym pedałował na jakimś mopedzie - zwłaszcza pod górę ). A geo i inne rzeczy - bardzo fajnie - amorek miękki, dostarcza poważnie dobrego komfortu. Tylny amorek może trochę skrzypi, ale co tam. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...