Skocz do zawartości

Krakowski topick ;).


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, wybieram się na szkolenie do Sieprawia, ale jadę kilka dni wcześniej i chciałbym pojeździć po Waszej okolicy. I tutaj proszę o nakierowanie na jakieś ciekawe tereny w okolicach Krakowa. I jeśli ktoś zna namiary na jakiś niedrogi nocleg z opcją przechowania roweru to chętnie wysłucham. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram się na szkolenie do Sieprawia, ale jadę kilka dni wcześniej i chciałbym pojeździć po Waszej okolicy. I tutaj proszę o nakierowanie na jakieś ciekawe tereny w okolicach Krakowa. I jeśli ktoś zna namiary na jakiś niedrogi nocleg z opcją przechowania roweru to chętnie wysłucham. Z góry dziękuje.

 

W Myślenicach jest bardzo dużo możliwości do jeżdzenia :P to jest około 10km od Sieprawia, sam mieszkam we wsi zaraz obok Sieprawia i na każdy mój trening jeżdżę do Myślenic.

Może napisz na priv jak jesteś jeszcze zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, niestety już byłem na miejscu jak to pisałeś. Ale bardzo mi się tam podobało pomimo tego że od Krakowa jechałem z 15 kg bagażu na plecach:/ i się trochę pogubiłem.Możliwe że bedę za jkiś czas wracał w tamte okolice to się zgłoszę wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest źle...po zeszłotygodniowych opadach śniegu i silnych wiatrach zachodnia częśc Lasku Wolskiego (mniej więcej od Zoo na zachód) jest cała zawalona drzewami, drzewa leżą na ścieżkach średnio co 10 metrów, trzeba albo objeżdżac a tam gdzie sie nie da to przenosic rower, odpowiada ktoś za posprzatanie tego wszystkiego ?? Bo jak na razie to tam nie ma szans na płynną jazdę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

sprawdź sobie ten sklep na klasztornej, poza tym w Myślenicach/k Krakowa mają świetny sklep z rowerami. Lepszej i bardziej kompetentnej obsługi niż tam nie spotkałem w żadnym innym sklepie. Sprowadzić mogą Ci wszystko co tylko zechcesz, ceny też mają bardzo atrakcyjne. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepszych sklepów rowerowych w Małopolsce, a może nawet i najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sobie ten sklep na klasztornej, poza tym w Myślenicach/k Krakowa mają świetny sklep z rowerami. Lepszej i bardziej kompetentnej obsługi niż tam nie spotkałem w żadnym innym sklepie. Sprowadzić mogą Ci wszystko co tylko zechcesz, ceny też mają bardzo atrakcyjne. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepszych sklepów rowerowych w Małopolsce, a może nawet i najlepszy.

A orientujesz się może, czy mają tam Unibike Expert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jutro (sobota 17.04) w granicach godziny 9-10, wybieram się do do Doliny Prądnika. Cała trasa ok 50km. Tempo nie piknikowe nie maratonowe. Zresztą jak będzie zainteresowanie i sił nie braknie możemy wracać przez Bolechowicką :) Pogoda ma być odpowiednia więc jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam.

 

Więcej info na PW.

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...