Skocz do zawartości

Wycena roweru


TrueFaith

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Planuję przeskoczyć na koła 29 i ramę 23, na początku chciałem zmienić samą ramę w swoim sprzęcie ale stwierdziłem, że lepiej będzie to sprzedać w całości. Tutaj fotki:

https://drive.google.com/folderview?id=0B-wBhC8o7auLZU1PZjA4RnVHOVk&usp=sharing

Napęd ma kilka lat, jest regularnie czyszczony i smarowany, teraz akurat wszystko zasyfione bo pogoda w ostatnim miesiącu była słaba. Działa bardzo dobrze, po regulacji nic nie przeskakuje przy mocniejszym depnięciu, przełożenia wchodzą lepiej niż na nowiutkich Acerach u kolegi.

Większość sprzętu widać: Raidon z blokadą na manetce, Accent El Nino 19", koła 26" z tyłu piasta Deore z przodu kupowane koło pewnie z jakimś noname ale chodzi idealnie już 2 lata, klocki Authora 3CC niedawno kupione, linki i pancerze niedawno kupione, siodełko San Marco Blaze w średnim stanie (trzeba podkleić z jednej strony), klamkomanetki Altus, pedały Dartmoor Stream, gripy skręcane gumowe jakieś tanie ale bardzo dobre w porównaniu do tego co testowałem. Oponki Continental Race King 2.2 drut.Sprzęt wizualnie lekko zmęczony, trzeba by to wszystko porządnie umyć nasmarować i robiłoby lepszy efekt. Ile za takie coś mógłbym dostać? Myślicie, że ktoś będzie zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...