Skocz do zawartości

[Napęd] Jaka konfiguracja napędu 2x10?


kporys

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście też o tym myślałem, ale ze względu, że nie mam takich "zdobyczy technologicznych" jak główka ramy tapered czy kół 27.5 lub 29 i tak prędzej zmienię cały rower niż wymienię pojedyncze części. Inna sprawa, że w chwili obecnej dysponuje takim a nie innym budżetem i jestem skazany na pewne kompromisy. W każdym razie wezmę pod uwagę, to co piszecie o XT i może kiedyś ich spróbuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się osobiście średnio podobają xt (testowałem m780, wersja z obejmą) są zbyt "drętwe" dla mnie, deore są bardziej maślane- najbardziej pasuje mi stary lx (m580) coś pomiędzy, nowe xt pracą bardzo rpzypomina sram'a, i mi osobiście to nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radziuGD,

Czytaj ze zrozumieniem poprzednie posty, skupiając swoją uwagę na spójnikach. Bo czy przypadkiem nie wystarczy w celu zmiany biegu w górę wcisnąć dźwigni kciukiem? Popatrz. Tylu ludzi jeździ na Sramach i o dziwo nie używają oni palca wskazującego do zmiany biegów.

 

 

Temat do zamknięcia. Dowiedziałem się czego potrzeba, mam juz korbę i manetki, więc apeluje wszem i wobec, że XT nie kupię w chwili obecnej.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...