Skocz do zawartości

[bagażnik] Odchylany Thule a tylne drzwi w vanie


skimir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś z Was użytkuje bagażnik rowerowy zapinany na hak z możliwością odchylenia w samochodzie typu van?

Chciałbym nabyć coś takiego, jakiś model thule (ewentualnie podobny) do sharana - gdzie tylne drzwi podczas otwierania dosyć daleko zachodzą.

Konkretnie chodzi mi o dwie sprawy:

 

1. Czy po odchyleniu bagażnika z rowerami da się otworzyć tylne drzwi w vanie czy może mimo funkcji odchylania i tak rowery będą przeszkadzać?

 

2. Czy normalnie ustawiona kierownica roweru zapiętego na pierwszej rynience nie będzie uderzać w bagażnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może tą westfalię wkładaną na kulę haka czy zamiast fajki?

 

Widziałem kilka filmików z thule i samochodami kombi. Niby wszystko się mieści i klapa się otwiera ale w kombiakach klapa z reguły ma pochyloną szybę i jest znacznie krótsza. W sharanie masz pionowe drzwi o dosyć dużym zasięgu podczas otwierania.

 

O ile z ewentualną koniecznością przestawiania kierownicy w pierwszym rowerze bym musiał się pogodzić to jeśli uchylonoś bagażnika nie umożliwi mi otwarcia klapy to łatwiej znajdę i taniej kupię bagażnik bez tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...