Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś opinie o plecaku rowerowym ? Warto wywalić 50 zł na coś co będzie używane sporadycznie w sezonie ?

 Nie warto bardzo słabe szwy i kiepska wentylacja . Mi szwy puściły po dwóch przejażdżkach po 20-30 km, a nie był wcale wypchany ani obciążony zbytnio. Jedyna zaleta tego plecaka to waga bo jest dosyć lekki.

 

Ja za pieniądze które zostały mi zwrócone po jego reklamacji nabyłem

http://www.decathlon.pl/bukak-rowerowy-520-id_8354518.html

W promocji za 45 zł i jestem zadowolony .

Edytowane przez P_olo86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim zakupie 2x softshel mam niesmak do lidlowskich produktow sportowych...0/5/10'C jestem caly mokry po przejechaniu ok 5km.

Softa nie polecam

Ps.

Wczoraj ogladalem program jak tyraja ludzie,szyjacy ciuchy dla lidla,sądzę że te produkty powiny byc po 5zl MAX

Pozdrrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim zakupie 2x softshel mam niesmak do lidlowskich produktow sportowych...0/5/10'C jestem caly mokry po przejechaniu ok 5km.

Softa nie polecam

Ps.

Wczoraj ogladalem program jak tyraja ludzie,szyjacy ciuchy dla lidla,sądzę że te produkty powiny byc po 5zl MAX

Pozdrrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi o nówki

http://olx.pl/i2/oferta/buty-spd-CID767-IDbrgIF.html#:8d4a35ffa3

 

Pierwsza lepsza aukcja a jest ich kilka na olx.Pewnie że to nie pełna rozmiarówka ale dość często przeglądam buty w tym dziale i trafiają się rozmiary męskie 40-44 bez większego problemu na przełomie kilku miesięcy.Poza tym piszesz nowe i co z tego.Żeby przekazać gwarancje dalej musiał byś każdą parę skasować na osobny paragon bo bez tego to sobie możesz pisać że nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te buty od kilku lat, używam do celów lajtowych, trekkingowych (w teren mam Shim. M-089), i jeszcze się nie rozpadły :-). Jakość tego samego produktu w dyskontach na przestrzeni czasu to często totolotek, ale gdyby mi te lidlowe poległy, to chyba bym zaryzykował i kupił nastepną parę.

Co do okularów: miałem w przeciągu ostatnich lat dwie pary z wymiennymi szkłami. Obydwie pary spotkał ten sam los: pękły oprawki bez szczególnej przyczymy. Jeśli miałbym kupić kolejną parę w Lidlu, to raczej z oprawkami pełnymi (zakładam, że są mocniejsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki to ceraty. Nie przepuszczają w ogóle powietrza. Owszem w miarę dobrze - jak za te kasę - chronią przed deszczem i wiatrem, ale co z tego skoro w środku macie saunę i to podczas 5*C na dworze  !! Ja jeżdżąc w takiej temperaturze w tej kurtce jestem cały mokry, do chodzenia na co dzień też się nie nadają, bo jak tylko ją zasuniecie to będzie piekarnik. Szkoda kasy.

 

Z lidla mam jeszcze koszulki, rękawiczki, okularki i licznik. Koszulki na typową pogodę są w porządku, rękawiczki na razie wytrzymały 1.5 roku i na razie ich nie zmieniam, okularki złapały parę rys, ale za 15zł (śmiech) jeszcze się trzymają, a licznik ? Ten co jest teraz ma trochę inny design, ale funkcje te same, które ja posiadam i za te kasę dobra opcja, pokazuje wszystko co ma pokazywać, przebiegi są (w granicach błędu) zgodne z GPS, deszcze przeżył, zimę przeżył, 4k km ma nastukane. W tej cenie nie ma za bardzo dla niego alternatyw.

 

Z akcesorium mam jeszcze tę torebkę z narzędziami. Jeśli chodzi o łatki to są beznadziejne i od razu można je wyrzucić do kosza, ale w torbie macie klucz wielofunkcyjny, który za te pieniądze - razem z torbą - to dobry interes. Dla samej torebki warto. Mieszczę w niej dętkę, łyżkę, skuwacz, zestaw naprawczy, spinkę, zestaw kluczy i jeszcze jestem w stanie jakieś klucze do mieszkania wrzucić czy pieniądze.

 

 

Edytowane przez mlodinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek skiknę sobie po kurtkę i spodenki do lidla :P

Szkoda czasu, naprawdę. Oszczędź sobie rozczarowania.

Kurtki to ceraty, nieważne jak opisane - przeciwdeszczowe, softszel, itp. każda ma tę samą wadę.

Spodenki, abstrahując od rozmiarówki bo to jednemu pasuje drugiemu nie, mają tragiczne wkładki. Ot, kawałek gąbki pokryty tkaniną. Szybko się to ubija, nasiąka potem i nie chroni przed otarciami, czyli nie spełnia swojej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spodenki, abstrahując od rozmiarówki bo to jednemu pasuje drugiemu nie, mają tragiczne wkładki. Ot, kawałek gąbki pokryty tkaniną. Szybko się to ubija, nasiąka potem i nie chroni przed otarciami, czyli nie spełnia swojej roli.

 

Potwierdzam, mam ten badziew, nigdy więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 2 lat z Lidla 2 kurtki, koszulki, spodenki i kask. Do spokojnej i rekreacyjnej jazdy na krótkie wypady jest wszystko OK. Warto wspomnieć, że jest to oferta raczej  dla mas, którzy traktują rower jako sposób na rekreacje, a nie agresywną sportową i wyczynową jazdę. Dlatego "PRO" kolarz z pulsometrami, garminami i innymi gadżetami będzie gadał, że to sh*t, zaś inny miejski rowerzysta nie będzie miał do tej odzieży zastrzeżeń. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia oraz ilu rowerzystów, tyle opinii.

 

To jakby informatyk powiedział "Laptop za 1000zł to sh*t i oczekiwał super wydajności". Dla mas nie mających wielu oczekiwań, taki laptop do przeglądania neta wystarczy. Grafik komputerowy powie, że to syf. Tak samo jest z tymi ciuchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między „rekreacją” a „agresywną, sportową, wyczynową jazdą” jest jeszcze sporo stanów pośrednich. Czasami ujechanie się w trupa w jakimś fajnym terenie to też rekreacja :)

Nikt chyba nie jedzie po Lidlu bez powodu. Punktowane są rzeczy rzeczywiście słabe, jak te nieszczęsne kurtki, i jednocześnie chwalone dobre, jak np. stojaki serwisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "jazdę rekreacyjną" uważam spokojną jazdę typowego Janusza bez szaleństw z prędkościami/dystansem/przełożeniami/kadencją, tak aby się nie upocił jak świnia :)

 

Ja mam te 2 kurtki i jakoś się nie spociłem jak świnia. Nic się nie pruje i nie wyciera. Może to kwestia szczęścia, na jaki egzemplarz się trafi?

 

A i jeszcze mam rękawiczki  i torebkę z multitoolem. O ile torebka i rękawiczki są OK, to multitool mi się złamał. O łatkach jak ktoś wspomniał - nie nadają się do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogucik a jakie trasy robisz z jakimi srednimi predkosciami?

Ja jak jade np 30km,szosa/las srednia 20km/h to wracam mokry jak przyslowiowa swinia.

Nie wazne czy mam koszulke termo,czy koszulke+dl.rekaw przy 5'C jest tak samo.

Jedyny plus tak jak pisali wczesniej nawet dobrze chronia od wiatru.

Myslalem o wszyciu zamkow pod pachami ale czy to cos zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...