Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem okulary i licznik bezprzewodowy. Mam taki licznik z Lidla z wypustu sprzed 3-4 lat i sprawuje się znakomicie (lekka zima, upały, zero zakłóceń od pulsometra). Okulary w komplecie z akcesoriami też świetnie się sprawowały przez 2 sezony więc nabyłem następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może się już ktoś wypowiedzieć odnośnie dokładności i czytelności manometru z pompki stojącej z aktualnej oferty? Mam pompkę z Lidla jeszcze z czasów, gdy manometr byl wyskalowany do 16 barów, co za tym idzie - był atrapą, bo jego odczyty na niższych ciśnieniach były bardzo nieprecyzyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pompkach było już chwilę wcześniej w tym temacie. Naprawdę warto czasem użyć wyszukiwarki albo chociaż cofnąć się o kilka stron i przejrzeć...

 

Jak dla mnie to dziwne, że się jeszcze ludzie nabierają na te „super produkty” pomimo trafienia wcześniej na ten wątek. Widocznie nie chciało się poczytać. Ja niestety uczyłem się na błędach, bo też miałem moment „a, kupię bo tanio i pewnie wystarczy”. Niestety, tandeta to tandeta i nie ma co zaklinać rzeczywistości.

Z dobrych rzeczy to póki co stojak serwisowy i koszulki sprzed bodajże 2 lat, które nazwali w gazetce „profesjonalne” :D jeśli przyjmujemy nieco oko na ich rozmiarówkę premiującą wysokich chuderlaków... Reszta funta kłaków niewarta. Oprócz dwóch wymienionych rzeczy resztę zwróciłem, reklamowałem, sprzedałem, podarowałem komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad pompką stacjonarną bym się zastanowił.W ubiegłym roku kumpel kupił takową w Lidlu .W głowicy gumki były tak ciasne że po kilku włożeniach i wyjęciach zaczęły się strzempić .Zwrócił natychmiast .Co do precyzji wskazań manometru  czy możliwości wbijania dużych ciśnień w tych pompkach też mam wątpliwości,kupiłem stacjonarną BETO trochę wyższy model zapłaciłem trzy razy tyle co za Lidlową,i o ile wskazania zegara są podobne w porównaniu z manometrem samochodowym to wbicie  10 atm jak podaje producent ,jest możliwe ,ale z trudem.Tak że Lidlowe mogą nie podołać (producent też gwarantuje możliwość pompowania podobnych ciśnień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakaś pompkę z lidla kupiłem z rok czy 2 lata temu z nenometrem za 30zł, ma trochę krótki przewód, ale też nie plącze się on potem w szafce. Nanometr bardzo się przydaje. Nie mam z nią problemów, pompuję nią osobiście rowery moje, dzieciaków z bloku może dlatego nadal ją mam :)

Edytowane przez kris750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Z dobrych rzeczy to póki co stojak serwisowy i koszulki sprzed bodajże 2 lat

do listy nieśmiało dodam spodenki na szelkach z serii "pro". Przypadkowo na nie trafiłem tydzień temu. Były na wyprzedaży po 9,99. Kupiłem dwie pary bo wkładka wydał mi się solidna i z myślą, że jeśli nie przypasują to oddam młodemu :D Tym razem Lidl mnie zaskoczył. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tam jest ten ich zwykły „gąbczak” tylko z innym niż zwykle pokryciem, bo może stąd wrażenie solidności, to najdalej za 4-5 miesięcy w miarę intensywnej jazdy zmieniasz zdanie ;)

To się dosyć szybko ubija i jeszcze chłonie pot jak wściekłe, także po pewnym czasie masz uczucie jakbyś sobie w gacie włożył zimnego naleśnika z dżemem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tam jest ten ich zwykły „gąbczak” tylko z innym niż zwykle pokryciem, bo może stąd wrażenie solidności, to najdalej za 4-5 miesięcy w miarę intensywnej jazdy zmieniasz zdanie ;)

To się dosyć szybko ubija i jeszcze chłonie pot jak wściekłe, także po pewnym czasie masz uczucie jakbyś sobie w gacie włożył zimnego naleśnika z dżemem :D

Rozumiem, że jesteś w stanie podać alternatywę za to 10zł (czy nawet 30 bo po tyle chyba normalnie były), która wytrzyma te 4-5mcy bez problemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem, mi szkoda nawet tych 10zł na tego typu wynalazki. Ale ja już taki dziwny jestem, że nieraz wolę z czegoś zrezygnować niż kupić guano. Przecież noszenie tych spodenek nic nie daje, bo wkładka nie robi tego co powinna ergo nie działa. Czy kupiłbyś jakąś inną niedziałającą rzecz dlatego że jest tania?

 

Albo nie, mam alternatywę. Kupowałem spodenki po 120, 150 czy 170zł z wyśmienitymi wkładkami i używam ich już trzeci sezon. Rozumiem, że przez jeden sezon kupno 3x spodenek z Lidla za te od 10 do 40zł nie jest dla Ciebie problemem, ale mi by się już po prostu nie chciało :) Taniej wychodzi jedynie wariant trafiania cały czas na przecenę ostatnich sztuk i trafiania przy okazji na swój rozmiar. Mam lepsze rzeczy do roboty niż łażenie po okolicznych Lidlach za tandetn6mi ciuchami.

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem okulary - te biale. Kupilem, bo cena byla dobra, nie znieksztalcaja obrazu, maja wymienne szkla i co najwazniejsze dobrze leza mi na twarzy.

Czlowieku! Tego szajsu sie ie kupuje! Odpowiadam, przymierzalem jak liczylem ostatnio 24 pary okularow w Deca., i okolo 30 par w innym sklepie w tym Oakley.

Owszem znalazlem fajne w cenie 156zl za okulary i nic wiecej i juz bylo mi szkoda kasy, ponad 200zl i ponad 500zl ale chory psychicznie nie jestem. Polamie, porysuje, zgubie, nie bedzie mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnij się dwie strony - zdania są podzielone, jednym służą, inni połamali niemal od razu przy wymianie szkieł. Sam znam jeden taki przypadek.

Osobiście wychodzę z tego samego założenia i używam najtańszych Orao z Dekatlonu, mam 3 sztuki - od bezbarwnych poprzez żółte po przyciemniane, minus taki że trzeba wybrać których użyć i ewentualnie taszczyć pozostałe. Nieraz latały po kamieniach, ale za 20zł tak nie szkoda i przy tym nadal wszystko w nich działa, jedynie mają kilka rysek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doczytales ile przymierzalem i dlaczego kupilem, czy tylko bijesz piane, "bo moje musi byc  moje"?

Mnie srednio interesuje co ktos polamal, bo mne sie nie udalo, nigdy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będąc w lidlu widziałem kilka produktów jeszcze z poprzedniego rzutu. I tak dla przykładu ja kupiłem spodenki na szelkach za 5zł może i nie są pro ale dojazdy do 30-40KM myślę że się nadadzą. Koszulki, spodenki były po 5zł. Buty damskie były po 10zł. Spodnie długie też 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w spodenkach z lidla z wkładką jeździ sporo osób na treningach MTB, w tym ja też je często zakładam, może jest kilka rodzajów tych spodenek i jak ktoś ma pecha kupi po prostu słabe, ale akurat ten nasz model widać wyjątkowo solidny. Koszulkę też mam i tak samo zakładam dość często. Poprawjkę trzeba też wziąć że są takie marudy co narzekają na wszystko niekoniecznie mając to nawet na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...