Skocz do zawartości

[dyskonty i inne duże sklepy]Lidl, Biedronka, Aldi, Tesco etc. odzież i akcesoria sportowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za post za postem, ale nie mogę już edytować. Ma ktoś doświadczenia z kaskiem z Biedronki z ostatniego rzutu. Jest u mnie w spoko cenie i mam wrażenie, że nawet wygodnie leży na głowie mi. Potrzebuje tylko opinii co do wygody noszenia na dłuższą metę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jak z ostatniego rzutu mam 2 rok i jestem bardzo zadowolony. Używam do crossa - las i szosa. Bardzo dobrze trzymają. Wygodne do jazdy jak i do podbiegów. Nic się nie rozkleja, nic się nie rwie, a lekko ze mną nie mają.

 

Wysłane przez Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o spd z lidla. Kupilem z ciekawosci, w porównaniu do moich shimano m088 to masakra. Szkoda nogi na jazde w tym. Twarde,sztywne,chodzic sie w tym nie da. Podeszwa z plastiku,material ktory łatwo sie rysuje i zdziera. Przejechalem 2km i sprzedalem. Polecam dołożyć z 50zł i kupic shimanowskie porządne, w któych mozna jezdzic setki km, i wygodnie wmiare chodzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A m088 nie są twarde, sztywne i nie do chodzenia? ;) Przynajmniej ja bym tego oczekiwał po tego typu butach.

Oczywiście zarzut zrozumiały co do butów turystycznych z Lidla, ktore do chodzenia powinny sie nadawać, ale użyty do porównania obiekt sugeruje że to z nim jest coś nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba stwierdzenie "za tę cenę bardzo dobre". Jakim cudem? Coś jest albo dobre, albo niedobre, a cena jest tylko jakąś subiektywną oceną wartości produktu. Tzn. że jakby te buty kosztowały 150 zł to już byłyby złe, a jak 20 zł to byłyby super? A przecież to są te same buty! :) Podobnie opisuje się samochody używane w ogłoszeniach: "jak na ten wiek to stan dobry" . Taka mała dygresja offtopowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby buty z Lidla obrandować logiem Sidi i dać cenę 500zł to byłyby zachwyty na forum a że to Lidl za 99zł to syf niewarty uwagi. Kupiłem te buty i do turystycznej jazdy są wystarczające. Da się w nich chodzić choć nie tak komfotowo jak w zwykłych butach i bloki jednak dotykaja podłoża ale jak ktoś chce spacerować to albo buty na zmiane albo noski zamiast SPD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że za 130zł były by złe, bo inne modele w tej cenie są lepsze. Istnieje coś takiego jak cena/jakość, trochę dziwi mnie twoje rozumowanie :)

Ja uważam dokładnie odwrotnie. Stosunek cena jakość to jedno , a kwestia tego, czy coś jest dobre czy nie to co innego. Bo z tego, co mówisz, to bez informacji o cenie nie jesteś w stanie oszacować, czy produkt jest dobry, czy zły? Jeśli masz w rękach buty spd z lidla i sidi i nie masz pojęcia, które masz do kupienia za ile, to nie jesteś w stanie powiedzieć, które są dobre a które złe? Cena wynika m. in. z tego, co sobą reprezentują i nie ma nic do kwestii tego, czy produkt jest dobry. Na to ma wpływ materiał, wykończenie itd ale na pewno nie cena, bo to jest parametr wynikowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te buty turystyczne z lidla z ostatniego rzutu za 79zł,

Ogólnie robią niezłe wrażenie, ale tak kiepsko trzymają piętę że praktycznie je to dyskwalifikuje. Moim zdaniem dobre do nauki.

Ja jeżdżę po mieście i jest to trochę irytujące. Jednak patrząc na to że za shimano mt44 wydałbym 4 razy tyle, to jednak jest to produkt warty zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spodenki Crivit z szelkami:

Po przejechaniu w nich kilku setek, i kilku praniach we wkładce pojawiły się zgrubienia, co powoduje że spodenki są do wyrzucenia...

Gdybym miał paragon to bym reklamował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby buty z Lidla obrandować logiem Sidi i dać cenę 500zł to byłyby zachwyty na forum a że to Lidl za 99zł to syf niewarty uwagi. Kupiłem te buty i do turystycznej jazdy są wystarczające. Da się w nich chodzić choć nie tak komfotowo jak w zwykłych butach i bloki jednak dotykaja podłoża ale jak ktoś chce spacerować to albo buty na zmiane albo noski zamiast SPD.

 

u mnie bloki na 100% nie dotykają podłoża, jakby dotykały to niezła jazda byłaby w nich po posadzce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodenki Crivit z szelkami:

Po przejechaniu w nich kilku setek, i kilku praniach we wkładce pojawiły się zgrubienia, co powoduje że spodenki są do wyrzucenia...

Gdybym miał paragon to bym reklamował.

W ogóle z odzieżą w Lidlu jest problem bo Pani mi powiedziała, że jako tako jest tylko pół roku gwarancji na wszystkie ciuchy. Na moje stwierdzenia, że przecież z tytułu rękojmi mam dwa lata, Pani mnie zbyła, wypłaciła kasę (bo reklamowałem te same spodenki co Ty) i powiedziała, że nie mamy o czym dyskutować. Także szkoda, że brak paragonu bo jakość jest z dupy. Szwy puszczają, a oni muszą do pseudoeksperta oddać, chociaż powtarzam, że byłem w nich może ze trzy razy. Lidl leci na psy coraz bardziej. To już o gwarancję łatwiej w decathlonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie butki Shimano m089 i też czasami na betonie słyszę jak zatrzeszczą.

Moje m088 zatrzeszczą np na klatce schodowej jak jest piach,jak go nie ma jest ok.

But jest tak wyprofilowany ,że jak nic pomiedzy podłożem a blokiem sięnie znajdzie jest idealnie,daj pare ziarenek piasku albo malutkie kamyczki i będzie strzelało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje m088 zatrzeszczą np na klatce schodowej jak jest piach,jak go nie ma jest ok.

But jest tak wyprofilowany ,że jak nic pomiedzy podłożem a blokiem sięnie znajdzie jest idealnie,daj pare ziarenek piasku albo malutkie kamyczki i będzie strzelało :D

 

wyprofilowany to jest chyba tak, że ciężar ciała podczas chodzenia opiera się po prostu na klockach w podeszwie, a nie na bloku, w każdym razie metal raz że by strzelał a 2 niezła jazda by była na schodach.

 

Edytowane przez kris750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...