Skocz do zawartości

[przerzutka] pomija jedną koronkę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdy na małych koronkach przerzutka działa prawidłowo, na coraz większych zaczyna trzeć i w końcu przeskakuje z 3 na pierwszą (największą). Jedno cyknięcie manetki pozostaje niwykorzystane ale nie da się jej ruszyć (widać tylko po skali że nie doszlo do konca). Gdy dostrajam do dużych, pomija mi jedną z najmniejszych i na najmniejszej zebatce moge sobie cyknać dwa razy. Za drugi luzuje linke. O co chodzi?? Z góry wielkie dzieki, Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerzucam prawidłowo, na małych zebatkach mam duzy blat, średnich drugi blat, największych mały blacik. Mimo to mam wspomniany problem. Wygląda na to że manetka jest źle wykonana bądź wyregulowana i zakres 8 zebatek na kasecie pokonuje 6 kliknięciami czyli jakbym miał 7 zębatek. Ide z tym do serwisu, widze że wy też nie wiecie o co może chodzic. Pozdrawiam

 

UWAGA KU PRZESTRODZE!!!!

 

 

Jeśli bedziecie w podobnych opałach, zwróćcie uwagę na poprowadzenie linki do przerzutki a w szczególności na jej przykręcenie śrubą. U mnie takie detale spowodowały wyżej wspomniane objawy. Za 5zł naprawdę dobry serwisant poprowadził mi to gówno jak trzeba (a sie siebie uważałem za specjalistę :) ) . Pozdrawiam

 

 

 

End of topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...