Skocz do zawartości

[wyniki] ktorymi chcielibyscie sie pochwalic!


adrys17

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem taki temat , poniewaz tu takiego nie widzialem. Mozecie tu wpisywac swoja najwieksze osiagniecia. Np wasz najlepszy czas na X kilometrow.

Np moj na 10km to 18min 30sec i na 103km -4h i 36min.

Mam tez pytanie , macie jakies dane dotyczace wlasnie rekordow na 10km do lat 18- czy jest cos takiego ? Nie musi byc na 10km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja wczoraj pierwszy raz wsiadlem na swoja kolarke :)

wiedzialem ze dzis ma byc deszcz, wiec wczoraj mimo silnego wiatru (18-22km/h), postanowilem pojechac :)

moja historia rowerowa jest dosc krotka, bo rower (wczesniejszy author stratos sx 05), kupilem 4 miesiace temu, a jezdze troche wiecej od okolo 2 miesiecy :D tak czy inaczej 101.66km w dosc gorzystym terenie (tylko 15km w miare plaskiego asfaltu), udalo mi sie pokonac w 2:59:24. uwazam ze to dobry czas patrzac na to ze tym rowerem jechalem pierwszy raz, i w ogole za dlugo rowerem nie jezdze :) (authorem przejechalem 1500km). teraz czekam na lepsza pogode aby sie poprawic :) 2:59:24 to oczywiscie sama jazda, cala wycieczka trawala niecale 3:30, musialem dwa razy zatrzymywac sie aby uzupelnic wode (bidon tylko 0.5 :/ ), i raz na nieplanowane siusiu :D a drugi przystanek 20km przed koncem, i wiatr rozlozyly mnie na lopatki(doslownie, jakby ktos zabral mi cala sile), i srednia predkosc spadla do 34km/h(bylo 34.87 :) ). ale ogolnie mysle ze moge byc z siebie dumny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie taki osobisty rekord to trasa Piekary Śląskie-Michałkowice-Katowice Józefowiec (czyli caly czas przez miasto - sic ), jest to dystans 15,08 km z małymi hopkami po drodze i udalo mi sie wykrecić czas ponizej 30 min, dokładnie 29:56 (moze gdyby nie ruch uliczny to bym dolozyl troche)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iz dzial jest szosowy to i ja pochwale sie swoim wynikiem. Rower do XC oponki 2.1. Dystans 9,2 km w czasie 14min 48sec jestem bardzo zadowolony :( Jechalem oczywiscie asfaltem ,bo nie wiem czy w lesie by sie udalo taki wynik uzyskac. I gdy jechalem jeszcze z kolega ta sama traska to udalo nam sie wykrecic czas 15min 01sec czyli troche dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę według mnie całkiem niezłym wynikiem :)

Przelot nastąpił siedemnastego dnia sierpnia bieżącego roku :P

Pokonałem wówczas 106,6km w czasie 3:26:44, czyli ze średnią prędkością 30,6km/h ;) Według mnie świetny czas jak na rower ze zwykłymi pedałami bez nosków :)

Rower to cross na kołach 28'' i oponach 700x35c semi-slick z lekko terenowym bieżnikiem :)

 

Poza tym wczoraj zrobiłem 100km ze średnią 25,1km/h - też całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę, że wiatr był dość konkretny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku a Ty pierwszy raz jechałeś czy nie? Ja zostałem w tyle ponieważ był to mój debiut i nie chciałem przywalić pełnej mocy żeby nie zdychać po drodze. Poza tym złe ustawienie siodełka i źle ustawione bloki spowodowały że z każdym kilometrem miałem coraz większy ból w kolanach :-(

 

Ale...gretuluje wyniku bo widać że jechałeś w tej grupie która jako peirwsza dojechała na miejsce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
No to i ja się pochwalę według mnie całkiem niezłym wynikiem :D

Przelot nastąpił siedemnastego dnia sierpnia bieżącego roku ;)

Pokonałem wówczas 106,6km w czasie 3:26:44, czyli ze średnią prędkością 30,6km/h :D Według mnie świetny czas jak na rower ze zwykłymi pedałami bez nosków :P

Rower to cross na kołach 28'' i oponach 700x35c semi-slick z lekko terenowym bieżnikiem ;)

Staraj się staraj, ja zrobiłem góralem 240km w 8 godzinek fakt faktem uzbroiłem go w opony 1.0 nabite 8,5atm ale to jednak góral :033: A kolarke powoli składam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ustanowiłem swój nowy rekord dystansowy 2006-09-02

 

329 km; 09:21; avg:35 km/h

 

Ale spróbuję go jeszcze poprawić :) , ale to już raczej za rok bo teraz pogoda strasznie kapryśna, do tego ten wiatr :glare:

 

No i tak już na marginesie jestem jak na razie na 1 miejscu w BikeStats we Wrześniu :P 828 km

 

Pozdrawiam wszystkich fanów szosówek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ustanowiłem swój nowy rekord dystansowy 2006-09-02

 

329 km; 09:21; avg:35 km/h

 

Ale spróbuję go jeszcze poprawić :) , ale to już raczej za rok bo teraz pogoda strasznie kapryśna, do tego ten wiatr :glare:

 

No i tak już na marginesie jestem jak na razie na 1 miejscu w BikeStats we Wrześniu :D 828 km

 

Pozdrawiam wszystkich fanów szosówek :)

 

 

 

 

Z takimi wynikami to Ty sie szybko do klubu zapisz !!!! Toz to REWELACYJNA srednia !!!

 

JARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi wynikami to Ty sie szybko do klubu zapisz !!!! Toz to REWELACYJNA srednia !!!

 

JARO

 

Może i bym się zapisał jakbym był młodszy, teraz to praca praca i jeszcze raz praca :glare: Więc na rower mam czas tylko w soboty i niedziele ;) (które wykorzystuję maksymalnie). Jak dojdzie do tego jeszcze chęć założenia rodziny to niewiem czy wogóle znajde troszke czasu na kolarstwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna jezdzisz? :eek:

 

Mnie się pytasz ?? Jeżdżę od dawna, wcześniej MTB, a tak na poważnie zacząłem trz lata temu gdy kupiłem swoją pierwszą kolarzówkę :rolleyes: Dostałem kopa i zacząłem trzaskać kilometry, nie dla szpanu, czy sportu lecz dla własnej przyjemności, utrwalenia/poprawy kondycji :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...