Skocz do zawartości

[Siemianowice Śląskie] - szukam towarzystwa na rower :)


RowerSiemce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mieszkam w Siemianowicach Śląskich i szukam znajomych na wyprawy rowerowe. Znudziło mi się już jeżdżenie samemu po Siemianowicach. Można powiedzieć, że raczkuję w temacie bo nie robię długich tras (ok 15 km) ale myślę, że w grupie zawsze raźniej i większa motywacja jest do działań. Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 km to są około dwie pętle w WPKiW. Ciężko chyba będzie ci tutaj znaleźć osobę która jeździ takie krótkie odcinki.

Napisz jeszcze czy jeździsz po szosie albo wolisz teren. Jeśli ci się znudziło jeździć po siemcach to popatrz trasę na Świerklaniec albo na pogorie IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezdroża to wszystko co wychodzi poza termin dróg utwardzonych:)

Teraz nie wiadomo, czy rowerzysta przyjezdny czy z urodzenia w Siemianowicach., Jeżeli tak kręci się w kółko po mieście.
Tak czy owak dla mnie wypadowymi terenami po asfalcie to kierunek północ. Pyrzowice i dalej na wschód .  Dla równowagi można pojechać na południe Mikołów, Tychy , Pszczyna i inne wioski dookoła. Możliwości jest sporo, tylko należy pamiętać, że trzeba nazad wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj wątek Piknikowy i szukaj wycieczki na Rogoźnik lub tam wzgórze Dorotka na przykład to możemy się umówić gdzieś w Siemcach no ale to i tak Ci ok 30 km wyjdzie :) Pokręć trochę i na wiosnę robimy formę heh. Pikniki piknikami startujemy powoli ale teraz to jak Grzegorz pisze 60km to takie minimum no chyba że klachy lub ognicho to z Kato nie wybywamy :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zrobisz , nawet nie bedziesz wiedzial kiedy :) Zaczynalem podobnie jak ty, z czasem zrobilem pierwsze 40km i byl szok. Ja ? 40km ? WooooW :) Pozniej przyszedl czas na 50km. Zrobilem przypadkowo z kolega, nawet nie wiem kiedy tak szybko lykalismy tyle km. Teraz 60km robie "na lajcie". Stopniowo dojdziesz do wprawy, 3mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...