Skocz do zawartości

[Cisnienie w kole] Jakie cisnienie w szosówce


DamixB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nabijam w pobliżu 8 bar przy wadze około 100kg. Na początku przygody z kołem 700x23 próbowałem jeździć na 9.5-10 bar, ale to bez sensu. Raz wbiłem ponad 11 bar, ale nie wytrzymała tego dętka. Dzwoniło mi w uszach przez dobre 5 minut. Każdemu wedle upodobania rzecz jasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pompki polecacie

 

Wczesniej uzywalem beto taka za 40zl, dawala rade napic do 9 barow. Jednak teraz sie popsula, wiec musialem kupic nowa, wzialem topeak max hp i dochodze do wniosku, ze beto nigdy do 9 barow nie dobilo. W ogole roznica jest kosmos, cena 3x drozsza.

 

DamixB masz na oponie napisane, ja wale maxa, inny pompuja min. Sam sprawdz co tobie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Giant Control Tower  - ta jest do 11 barów a na plecach w kieszonce mam SUB 40 Superlite SKS - tą małą po złapaniu gumy można dobic do 6-7. Producent twierdzi, że do 10, ale chyba trwało by to z pół godziny. No ale pompka awaryjna nie jest po to by dobijać do 9. No na pewno nie przy 38 gramach ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...