Skocz do zawartości

[team] Radon Team


Road_King

Rekomendowane odpowiedzi

A wiadomo juz gdzie dokladnie mialby ten sklep się znajdowac?

 

 

Wstępnie to myślałem żeby na żoliborzu/bielanach to zrobić, ale muszę jeszcze pojeździć po warszawie i się zorientuję gdzie byłoby dobrze.

 

na razie jest plan i już rozmawiałem z dystrybutorem Radona.

 

Będę informował jak już coś będzie pewne.

 

na razie to chcę się zorientować co będzie dobrze do sklepu wstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

nowa rama nowy klub, więc wypadało by się przywitać, moja limuzynka jeszcze się fotek nie dorobiła, za to rozpiska jest :) :

 

Bar Ends (rogi): Con-Tec 59g

Brake: (F/R) (Hamulec P/T): Avid SD7 - 368g

Brake Levers (Klamki): Avid sd7 - 180g

Cables (Pancerze i Linki): Shimano XTR - 146g

Cassette (Kaseta): Sram PG 990 11-34 - 294g

Chain (Lancuch): shimano CN-HG73 + spinka srama - 280g

Crankset (Korby): Shimano XT - FC-M760 - 865g

Derlr. (Front) (Przerzutka przednia): Shimano XT FD-M771 - 161g

Derlr. (Rear) (Przerzutka tylna): Shimano XTR RD-M953 krótki wózek - 200g.

Fork (Widelec): RS Reba SL + gwiazdka- 1696g

Frame (Rama): Radon ZR Litning - 1502g

Grips (Gripy): owijka SILVA + korki - 16g

Handlebar (Kierownica): KCNC SC Bone scandium 31,8 - 124g

Pedals: (Pedaly) - Crank Brothers Egg Beaters SL - 264g.

Seat: (Siodlo): Selle Italia SLR TT - 148g

Seatpost (Sztyca): Smica Lite Pro 350mm 31,6 - 252g

Seatpost Clamp (Zacisk Sztycy): BBB- 23g

Shifters (Manetki): Shimano LX SL-M570 '04 - 217g.

Skewers (Zaciski kol): BBB WHEELFIXED - 68g

Stem (Mostek): Smica Race Lite 110mm 31,8 - 112g.

Headset (Stery): KCNC Kudos Q1 - 90g

Tire (Front) (Opona Przednia): IRC smoothie 1.25 - 343g

Tire (Rear) (Opona Tylna): IRC smoothie 1.25 345g

Tubes (Detki): Maxxis ultralight - 219g

Wheel Front (Kolo Przednie): 741g

-Hub (Piasta): shimano XTR HB-M950 -

-Rim (Obrecz): Mavic X-517 -

-Spokes (Szprychy): Sapim Race -

-Nipples (Nyple): sapim -

-Rim Tape (Opaska): Schwalbe -

Wheel Rear (Kolo Tylne): 805g

-Hub (Piasta): Tune Mag -

-Rim (Obrecz): Mavic X517 -

-Spokes (Szprychy): Dt Competition -

-Nipples (Nyple): Dt -

-Rim Tape (Opaska): Schwalbe -

 

 

Suma: 9518g

 

myślę że wyszło całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat teraz jestem we wrocku, tutaj lepiej na takich (no i głównie asfalty, czasami jakieś szutry). Jednak w lipcu będe w jeleniej i tam już trzeba będzie zaopatrzyć się w inne kapcie ;)

 

Właśnie się zastanawiam co wybrać, wcześniej jeździłem na Panaracerach Fire XC Pro 2.1 i na przyczepność nie narzekałem, jednak teraz myślałem np o czymś takim: Continental race king 2.0 miał ktoś do czynienia z czymś takim?

 

Rower budowany z myślą o dobrym pokonywaniu podjazdów, oraz by dobrze się prowadził na zjazdach. Czy się udało, zobaczymy. Ze wstępnych spostrzeżeń jest ok, koła lekkie, rower zwrotny i sztywny, do tego amor który jest o niebo sztywniejszy niż dotychczasowy Axel (no i prawie kilo lżejszy, o kulturze pracy już nie wspomnę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat teraz jestem we wrocku, tutaj lepiej na takich (no i głównie asfalty, czasami jakieś szutry). Jednak w lipcu będe w jeleniej i tam już trzeba będzie zaopatrzyć się w inne kapcie :)

 

Właśnie się zastanawiam co wybrać, wcześniej jeździłem na Panaracerach Fire XC Pro 2.1 i na przyczepność nie narzekałem, jednak teraz myślałem np o czymś takim: Continental race king 2.0 miał ktoś do czynienia z czymś takim?

 

Rower budowany z myślą o dobrym pokonywaniu podjazdów, oraz by dobrze się prowadził na zjazdach. Czy się udało, zobaczymy. Ze wstępnych spostrzeżeń jest ok, koła lekkie, rower zwrotny i sztywny, do tego amor który jest o niebo sztywniejszy niż dotychczasowy Axel (no i prawie kilo lżejszy, o kulturze pracy już nie wspomnę).

 

 

Jeśli chodzi o oponki to się rozejrzyj za GEAXami BARRO Mountain 2.1 (kevlar) - ja posiadam i jestem zadowolony a mam ustawione na prędkość a nie na trakcję.

Miałem okazję podjeżdzać pod różne górki (ale tylko warszawa i okolice :) ) i w różnych warunkach (deszcz, piach, glina po deszczu) i moim zdaniem spisują się dobrze.

Jak zmienię kierunek bieżnika to też sprawdzę jak się sprawują.

 

Jednym słowem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Haha, od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Radona Zr Team Only 7.0. Nrazie jeszcze w pełnym standardzie ale do końca miesiąca szykuje sie zmiana kiery na prostą, dołożenie rogów i jak siana starczy to moze kasete i łańcuch XT kupie zeby był pełen XT. A wrazenia z jazdy jak wrażenia z jazdy- genialny ;):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam kilka tygodni ZR5 brakuje mi tylko spd-ów a tak to za######iscie sie jeździ ;) Zdięc nie będe dodawał bo rower jest seryjny B) dodałem tylko rogi bo bez nich nie wyobrazam sobie jazdy . Jednym minusem rowerku jest dosyc twarde siodło ( moze jak kupie spodenki z wkładka to mnie nie bedzie (I) bolała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Wlasnie rozgladam sie za jakas fajna ramka. Radon przypadl mi wizualnie do gustu ;) Rozwazalem tez rame corrateca. Mam pytanie odnosnie wytrzymalosci tej ramki,konkretnie radon Radon ZR Race. Chcialbym pojezdzic od czasu do czasu ze swoim juniorem w foteliku.Czy ta rama wytrzyma takie obciazenie?I czym sie rozni rama ZR Litening od race?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam pewną historię :D

Pewnego pięknego dnia po jeździe na mim radonie pod zaciskiem od sztycy na spawie pojawiło się pęknięcie

http://img353.imageshack.us/my.php?image=radon1cm9.jpg

http://img258.imageshack.us/my.php?image=radon2ov5.jpg

Zgłosiłem ten fakt do sklepu bike-center gdzie go kupowałem i po pewnym czasie odezwali się do mnie, że mam przesłać ramę bo mają dla mnie nową. Dostałem nową ramę bez żadnych problemów więc sklep dobrze wywiązał się z umowy gwarancyjnej B)

Rama niestety nie jest biało zielona tylko czarna.

http://img339.imageshack.us/my.php?image=radonih9.jpg

 

Zgodnie z moimi wcześniejszymi zapowiedziami chce powrócić do stalówki więc ramę chciałbym sprzedać. Czy jest ktoś chętny :)B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
mój jest zieloniutki

 

Widziałem, śliczna maszynka - no i zielona, mój ulubiony kolor :) Sam kiedyś chciałem przemalować ramę na zieleń ale nie starczyło czasu i zapału niestety...

 

Siodełko to Selle Italia SLR XP Trans Am, spisuje się świetnie, z ustawieniem było trochę kombinowania - ale jak już znalazłem idealny kąt pochylenia to nie chce się wstawać :D Deklarowana waga to 185 g, ale oczywiście rzeczywista nieco większa (u mnie 192 g).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem zadowolonym właścicielem Radonika od przeszło 3 lat.

Co roku, przed sezonem dokonuje modernizacji mojego sprzętu.

 

Na sezon 2009 wymieniłem:

1. Koła XT WH-M775 + oponki UST

2. Tarcze hamulcowe accent Blade

3. Siodełko Ritchey WCS Marathon

4. Pancerze Nokon

 

radon09_1.jpg

 

radon09_2.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Radoników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...