Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

różnica między tymi modelami polega na dodaniu niewielkiej aluminiowej platformy wokół zatrzasku - jest to dodatkowa waga 40gr na pedale, jednak taka ramka daje kilka korzyści najprościej rzecz ujmując łączą one zalety platform z zatrzaskami -  łatwiej jest "ruszyć" z miejsca nawet jeśli nie wpiąłeś od razu buta, czy to spod świateł czy pod górkę - but nie ześlizguje się z pedała, tylko daje mimo braku wpięcia, podparcie. No i platforma daje jednak pewniejsze oparcie dla buta - czym się to objawia? Porównując moje wcześniejsze pedały bez platform z tymi but siedzi zdecydowanie pewniej, największa różnica będzie odczuwalna na zjazdach, w ostrym terenie, gdzie nie siedzimy na siodełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za porady. Kupiłem sobie pedały m520. Poćwiczyłem na podwórku i wyjechałem w miasto. Nie wywróciłem się ani razu. Jak zwykle tak nie mówię to powiem: to jest zaje*****. Chyba nigdy nie pojade na rowerze bez spd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...