Skocz do zawartości

[Humor] Kwiatki z serwisu - zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Te podkładki to nie są przypadkiem nakrętki od wentyla? No i ciekawe jak mocno przykręcił hamulce śrubą na "krzyżak"

 

Zawsze mnie fascynowało, jak to możliwe że kogoś stać np na hamulce hydrauliczne a nie chce mu się ruszyć dupy i kupić odpowiedniej śrubki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dziś wpada kolo z kołem Mavica, bardzo fajnym, Kryrium SL.
bbSBAJY.jpg
Ładne nie prawdaż ? No i gość mówi ze dał koł odo naprawy ale jak by miało bicie. Po wstępnym obejrzeniu koła, nawet wiedziałem czemu :D
EvSiOeJ.jpg
A teraz gwóźdź programu :D
"A jak myślisz Jorgen, pan sie zorientuje jak damy inną szprychę ??"
"A co ty, dawaj, nikt sie nie zorientuje"
tCeTcfh.jpg
 
I9079Ht.jpg

Taka sytuacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Troche luźna ta szprycha

A bo trochę długa :D Najlepsze ze takich szprych nie kupisz w bele pierwszym lepszym serwisie. Ciekawe kto mu tak fachowo robił.

A co do Twojego mavica, jak to był cross coś tam z oddzielnymi miskami i tuleją wewnątrz to będzie trzeszczeć, taka jego natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To ja tak po całości, z tygodnia zapodam:

1. Panie, jade se nie, i tak se jade i nagle buum i koło stoi i ja szok i co to sie dzieje sie...paczam se na koło a tu ło :
KQmcQho.jpg
 
Gwarancja panie, koło tak samo, ja jade i o sie dzieje sie ... 
 
PqJBUtr.jpg

2. Tutaj nie za wiele jest do dodania:

XHTbN0R.jpg

3. I sytuacja dośc nie typowa. Widelec 1 1/8" w główce 1.5". Jak można sie domyslić, bieznia dolnego łożyska dosć spora, musiałem ją zbić,bo zmieniłem stery na adaptery.
Nie rozpisując sie długo tak wyglądała sterówka po tym jak wreszcie po 30 minutach udawania thora pierścień sie poddał:

UHrPqIF.jpg

4. I na koniec Deore model przerobiony na srama ( chcąc nie chcąc :D ):

8eonh2j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...