Skocz do zawartości

[wywrotka] kask, spd i most kolejowy...


tokis

Rekomendowane odpowiedzi

O przydatnosci kasku przekonałem sie wczoraj. Jechałem z kumplem przez most kolejowy na Wisle w Górze Kalwarii - wolniutko. Moment zagapienia na pięne widoki, koło wpada w szczeline pomiędzy deskami, ja bęc w lewo razenm z rowerem i głową w stalowe przęsło. No, gdyby nie kask... Nie powiem, ze uderzenia nie poczułem, ale obyło sie bez zadnej kontuzji

Przy okazji rozwiały sie mity o niewypinaniu spd. Upadek był tak niespodziewany, ze nawet nie zdązyłem pomyslec o wypięciu - oba wypięły się same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze glowa cala.

Ja dzis mialem maly dystansik na starych platformach :D - ojciec pozyczyl rower i zmienil sobie pedaly wiec do garazu po ubijaki musialem podjechac na platformach - pierwszy kraweznik i malo nie wyskoczylem sobie przez kierownice :lol: :lol: bo zapomnialem calkiem ze nic mnie na pedalach nie trzyma .

Do platform juz nie wracam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, ro dobrze że dyńka cała, czekam na jakiś przypływ $ kassy $ i bede musiał sie zaopatrzyć w jakiś kask, każdy mówi że nie zalicza gleb, ale takie sytuacje w jakiej Ty sie znalazłeś pokazują że nie ma co cffaniakować, ja mam kolege z klasy, szedł ze złamaną nogą od stopy prawie po pachwine w gipsie i szedł przez tory, potknął sie o którąś szczelinę i wyglebił na zęby, zakręciło mu sie w głowie, a wtym czasie bramki zaczęły sie zamykać że pociąg będzie jechał, gdyby nie przypadkowy facet z ulicy to mogłby zdedować, a ten kumpel ma prawie 190cm wzrostu, takiego z gipsem nie łatwo przenieść, ale na szczęście sie udało, pamiętam wtedy z tego powodou prawie połowy lekcji nie było bo pani sie wypytywała, były refleksje (<lol>) na ten temat, tak to jest. na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście,że wam się nic nie stało.Gratuluję rozwagi,a raczej jej braku.Radziłbym poprostu przeprowadzać rower jak musicie przechodzić akurat mostem kolejowym.Ogolnie przechodzenie takim mostem to niebezpieczna sprawa,a co dopiero przejeżdżać.CHOLERNIE TRZEBA UWAŻAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...