Skocz do zawartości

Hawk Team


Marcin5611

Rekomendowane odpowiedzi

moje 18" ma 1800gram z hakiem do przerzutki. za swoją dałem 300. . więcej niż 500 bym za nią nie zapłacił. miałem niemiłe przygody z dziurką przy piwocie, która kontruje sprężynę w V-ce. mianowicie urwałem i jeżdżę na wynalazku, który sie spisuje. jak na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Części osób już pytałem ale ponawiam temat do wszystkich.

 

Czy ktoś miałby możliwość podesłać na max 7dni hak do Hawka FatBone?

Pracuje w firmie która zajmuje sie obrobka CNC takze chlopaki zrobili by mi dokladny rysunek i wystrugali kilka sztuk. W zamian za udostepnienie haka oferuje 1szt gratis i kopie dokładnego rysunku haka.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jest koleś, który wykonuje haki do Hawka FatBone - mi tez robił - robi to na obrabiarce CNC, wydaje się być solidna robota:

 

koleś występuje pod nickiem MARTIN KING na forum light-bike.com

 

zapytaj go, co jakiś czas wystawiał te haki na allegro, cena ok 35 zł

 

Pozdrawiam! :D

 

ps. a o taki rysunek to bym się uśmiechnął, co by mieć na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra uda się załatwić kilka haków. Cena dobra ale jutro szczegółowe negocjacje czyli to co handlowcy lubią najbardziej. zainteresowanych zapraszam na gg3682135.

 

No i mysle ze moge zdradzic ze koszt mojego biletu do klubu czyt. ramy Hawk FatBone nóweczki jeszcze świeżej i pachnącej po wyjściu od lakiernika to całe 200zł ;)! Ehhh bodaj ostatnia nówka, a już na pewno jest to najtansza nowka w kraju :)!

 

Rama będzie postawiona na kołach X317/XT/Dt Comp, widelec XC Retro 600, hample Juicy Carbon, lańcuch HG-93, kaseta XT, gripy X-9 i na pewno korba Truvativ Firex.

Jezeli finanse pozwola to bedzie kilka gadzetow w stylu sztycy RooX S4, mostek Pro PLT, kierownica Pro Hi-Comp.

 

Jak na razie nie wiem ile to wszystko bedzie wazylo ale jako, ze sprzet jest w czesciach to w tygodniu zaopatrze sie w wage elektroniczna i wszystko zostanie skatalogowane.

 

Ehhh i moj garbusik nabiera realnego ksztaltu :)!

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlakach!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wcozraj odebralem mojego Hawka i zaliczyłem małego zonka. A mianowicie dotychczas bylem swiecie przekonany ze FatBone byl w rozmiarach 16/18 i 20cali. Podobno pojawialo sie pare sztuk 19calowych ale bralem to na blad pomiaru i ze faktycznie moga to byc wlasnie 18 lub 20. Generalnie moja miala byc 18.

 

Az tu nagle rozcinam karton i moim oczom ukazuje sie piekna czarna ramka Hawka, ale jakas taka mala. Wiec przystepuje do pomiaru i co widze. Jak w morde strzeli 43cm czyli 17cali.

Czy oni je kurde co 1cal produkowali?

 

No i druga zagadka to totalnie nie wiem czego oczekiwac po zachowaniu ramy przy tym rozmiarze 17cali i moim wzroście 188cm. Ciekawa przesiadka z fulla 21,5cala do sztywnego 17.

 

Ponawiam temat o hakach. Bedą u mnie w przyszla srode. Do rozdysponowania jest jeszcze 3sztuki. Cene podam na gg.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie wiem czy jeszcze można bo z tego co rozmawiałem ze sprzedawca to rama była pomalowana dla konkretnego klienta, miała juz nawet nabite stery ale klient sie wycofal bo nie mial kasiory.

A swoją sztukę kupiłem ostatnio na allegro. Była opisana w temacie jako Howk i wiele osob mialo watpliwosci co tak naprawde jest do sprzedania.

Zadzowniłem, wyjasniłem i kupiłem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...