Skocz do zawartości

[5"] Dwa kilo gumy czyli pretekst do dyskusji na temat fatbike'ów


adriansocho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Panowie, fajne foty, ale chyba nie ten temat.

Jest przecież temat od chwalenia się tłustym.

A tak przy okazji, to moglibyście pocisnąć root adminów do przywrócenia działu i uporządkowania tego co jest, bo w melexach panuje zupełna cisza, co było zresztą do przewidzenia...bo to nie rowery przecież są... :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tu macie wątek do obnażania swoich monsterów. 

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/188205-galeria-pokaz-swojego-tlusciocha/

 

W niniejszym wątku dyskutujemy nad sensem życia.

 

EDIT:

Widzę, że złapałem pełną synchronizację z Adamosem. Nic dodać nic ująć.

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..akurat patrząc w wątek i kierunek w jakim swobodnie zmierza zastanawiałem się czy nie zmienić tego na: 
[5"] Czyli pretekst do dyskusji o fatbiku  :D

Niektórym może brzmieć to znajomo 300 stronami swobodnie pełzającej myśli to tu to tam..
Co Koledzy na to?

A Górze dam znać, że faty żyją a melexom padły aku (co było do przewidzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem obraz potrafi zastąpić tysiąc słów.

Owe foty dają odpowiedź na pytanie "Po co komu fatbike". Tłuścioch to nie tylko maszyna na śnieg i piach, jej przeznaczenie to także trail, co doskonale widać na powyższych zdjęciach :laugh:

 

PS

fajnie by było przywrócić dział dla fatów.

 

Edytowane przez sportsterman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujecie takie zabawki, że aż się slinię.

A u mnie zawitał taki cukierek z ubogim 4.0.
Ale cena miodzio 2599zł.

Tak z ciekawości, to jest na kasecie czy wolnobiegu? I co tam robi stopka?   :w00t:

 

 

 

Bo to rower miejski. Tak to sobie Giant wymyślił ;) zobacz gdzie koszyk na bidon ma;)

Edytowane przez skjaatel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://fatbikerace.pl/info/  Ktoś się stąd wybiera?   Pojechałbym, ale głupio by mi było zabierać komuś miejsce, bo chętniej bym sobie zdjęcia z trasy porobił, niż próbował się ścigać.

Ja chciałbym się wybrać, ale też bardziej w celach przygodowo-rekreacyjnych. Chyba wśród fatbikowców nie ma zbyt wielu zapalonych racerów? No i 100 miejsc wydaje się być dość luźnym limitem jak na ten typ imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...