Skocz do zawartości

[5"] Dwa kilo gumy czyli pretekst do dyskusji na temat fatbike'ów


adriansocho

Rekomendowane odpowiedzi

KATEGORYCZNIE DOMAGAM SIĘ ZWROTU DZIAŁU  "FATBIKE"

Po co?

Żebyśmy znowu olali?

Gdyby do podforum spaślaków weszło to co do monsterowego toby i było bardziej uporządkowane i fatbike by działało.

Tak samo widzę z przełajkami a ja nawet zamarzyłem żeby były komutery, forum się rozwija, działów przybywa. Ale po co? Mamy przeca fajny jeden ######nik i już.

Nie chcę dyskutować, taka dygresja jakby się wyrwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

crust , nie raz i nie dwa razy padało już pytanie, czy nie poskładać osobnego działu nietypowego z fatami, monsterami, przełajami i czymtamjeszcze z nietypowego wątku.

 

Odzew był delikatnie mówiąc chłodny...

 

No a dawać i prosić to już nieco za wiele jak mi się zdawa...

 

Nie ma Woli i Ochoty to po kij forsować na siłę?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałbym aby utrzymać na razie tak jak jest. Przy takiej ilości użyszkodników przyjemniej się czyta gorącą dyskusję w jednym wątku (czy to monsterowym czy rometowym) niż jeden post na tydzień w każdym wątku osobnego działu.

Edytowane przez mnowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

GFBD Merseyside Edition uważam za dokonany  :icon_mrgreen:

 

Było EEEEEpicko :D

 

Jak sie odkuję, wytrzepię piasek z nosa, uszu i rectum zapodam fociszony i relację :)

 

Kocham Polskę, kocham polskie wybrzeże, ale jazda po wysokopływowych plażach, tu atlantyckich, to ZUPEŁNIE inna jakość  :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś porąbało, że to jutro :) No cóż i tak turlnę się jutro B1 po MPKu.

 

W sumie to i tak dziś cały dzień walczyłem z 100kg belą wykładziny na kwadracie :/ czuje się k... jak po walce z zapaśnikiem ://

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

 

GFBD Merseyside Edition uważam za dokonany :icon_mrgreen:

 

Było EEEEEpicko :D

 

Jak sie odkuję, wytrzepię piasek z nosa, uszu i rectum zapodam fociszony i relację :)

 

Kocham Polskę, kocham polskie wybrzeże, ale jazda po wysokopływowych plażach, tu atlantyckich, to ZUPEŁNIE inna jakość :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

Pozazdrościć...

 

Ja liczę że zarząd okaże trochę zainteresowania i wypłaci 10ego zaległe premie. Wtedy już mnie nic nie powstrzyma od montażu wszystkiego do kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przejażdżka fatem zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie - przyczepności ma tyle co czołg :D
Co prawda śniegu nie znaleźliśmy ale było epicko :)
Zdjęcie na koniec jazdy wykonane kawałkiem drewna: https://goo.gl/photos/K8EuC9QpucCuJc2j8

Próbowałem wkleić w post ale coś się ostatnio google z forum nie lubią  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnego On-One ?! SKANDAL! :]

 

Fajnie, że wiater w plecy. OTB cudne :) Też mam takie jak uczyłem się w lato jeździć po piachu ale nie pokaże bo się fstydzę ;P

 

EDIT:

 

A nie jednak jakiś był. Dopiero teraz się dopaczyłem w galeryji. 

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Miłego odbioru


22915438613_37948b942b_z.jpg?w=640&h=480

Genialna jest ta fota! :sorcerer:   Możesz przekazać autorowi, że kradnę na tapetę. 

Naprawdę ciekaw jestem, jak się jeździ po tym pyle. To się w ogóle da z czymś porównać? 

PS. Ugandan dollars has been transffered into ur account ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Ciekaw jestem, czy wśród kolegów z UK też panuje moda na ładowanie do grubciaków pojedynczego blatu z przodu?

 

Całkiem popularny to zabieg ale ludnosc jeździ równiez na 2x cuś a i staromodnie 3x cuś widziałem.

 

Generalnie kwestia opon. Im szersze tym większe prawdopodobieństwo zahaczania klatką przedniej zmieniarki o oweż...

 

No chyba, ze ktoś modnie i progresywnie mufe suportowa 122mm ma  :icon_mrgreen:

 

Fota jest giciowa Adamos  :woot: Moja faworytna...

 

Jak sie na tym jeździ? Kurtka, no inaczej niz na czymkolwiek dotychczas jeździłem. Bardzo trudno to opisać. Słabo nawet nadaje sie porówanie z bałtyckich plaż, gdyż piach na atlantyckich jest mocno skompaktowany i gładki. Chyba, ze wyrzexbiony wiatrem, to wtedy ma takie maluśkie zmarszczki, które zabawnie warcza pod oponami  :laugh:

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Odebralem jako Funty z Timbuktu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...