Skocz do zawartości

[12000]full do enduro kupno w przyszłości


Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim jak wydajesz duży pieniądz na rower, to nie kupuj nic w ciemno, tylko przetestuj rower w naturalnym środowisku, tam gdzie go będziesz używać.

większość marek daje rower na weekend za darmo/skromną opłatą (200zł zwracane jeśli kupisz u nich rower), co jest znikomą inwestycją jak wydajesz 12 000zł - a z zadawanych pytań wnioskuję że jesteś początkujący w tym obszarze. Teraz nawet Canyon daje roweru do testu (Ślęża 28 marca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konkluzji doszedlem takiej ze full to jest maszyna dajaca maximum mozliwosci w porównaniu do hardtailia. jednak ht jest odpowiedni dla osob ktore zamiezaja sie scigac i o skakaniu ani zjazdach nie mysla. z tym ze ht uzywac bede do czwiczen wytrzymałosciowych i treningów siłowych. ht był dla mnie z pocztaku wystarczajacy ale rozwój bakcylozy spowodował chec nabycia  fula z tym ze nie full xc tylko znajac siebie celuje od razu w enduro bo wiem jak sie potoczy dalszy rozwój.nawet jestem przekonany ze u mnie skonczy sie to pewnie na skrajnym biegunie czyli na DH.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość marek daje rower na weekend za darmo/skromną opłatą (200zł zwracane jeśli kupisz u nich rower), co jest znikomą inwestycją jak wydajesz 12 000zł - a z zadawanych pytań wnioskuję że jesteś początkujący w tym obszarze. Teraz nawet Canyon daje roweru do testu (Ślęża 28 marca).

 

Fajnie jak by tak mogło być w każdym przypadku ale tak dobrze to u nas jeszcze nie jest.

 

Więc jak już celujesz w grawitację to od biedy ten Torque z Lyrik'em ale najlepiej już coś w stylu Torque z Boxxerem lub Glory również z takim samym sztućcem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem na stronie canyona taki oto model( duzo przekraczajacy budzet) https://www.canyon.com/pl/mountainbikes/bike.html?b=3512

zastanawiam sie co takiego super  jest w systemie shapeshifter ktory ma sprawic ze bede mial ht z dh po wcisnieciu cyngla... chyba mi sie wydaje ze to jakis haczyk gadzet ktory zwiekszyl cene do 22 kafli... nie sadzicie ze z dh nie da sie xc zrobic i odwrotnie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest gotowiec ciekawi mnie czy to jest jakas powazna strona bo cos zbyt wypasiony jest osprzet na ta cene...

 

 

http://www.extreme-shop.nazwa.pl/poison/hcurarexn.php

 

poprostu znalazlem strone i warto jest zobaczyc co to jest.

 

skoro jest to stara konstrukcja to wyjasniło sie troche..zdziwiły mnie dosc duze masy tych ram i smiesze ceny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój.

Zima się skończyła,czas na rower.

Walkingchair nie wie,czego potrzebuje,albo się cieszy jak nakarmiony troll,rzuca tematy od hardtaila xc po dwupółkę z przodu......ponoć sam pisał,że przy okazji nie ma siana na zakup.

Mnie to wygląda na LIPĘ.

 

Niech siedzi ( chodzi,lata,skacze ) na krześle,to też jest ęduro.

 

Ps. Jeśli się pomyliłem - przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest gotowiec ciekawi mnie czy to jest jakas powazna strona bo cos zbyt wypasiony jest osprzet na ta cene...

 

 

http://www.extreme-shop.nazwa.pl/poison/hcurarexn.php

 

poprostu znalazlem strone i warto jest zobaczyc co to jest.

 

skoro jest to stara konstrukcja to wyjasniło sie troche..zdziwiły mnie dosc duze masy tych ram i smiesze ceny..

co to kur... jest????

 

znalazłeś jakiś rowerowy antykwariat i polecasz koledze,który ma mieć budżet 12k?

Chłopie, zastanów się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już po pierwszej stronie coś tu brzydko pachnie i wydaje mi się, że ktoś się nieżle bawi. Tym bardziej, że szanowny @walkingchair założył temat "o ocenie" RS Sektora z Trance za połowę zakładanego budżetu. Mamy też wykopaliska z super osprzętem jak jest wybór obecnych nieporównywalnie lepszych konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...