Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Wtorek - trenażer przez godzinę. 

 

Czwartek - pierwszy w tym roku dojazd do roboty na złomku. Niestety mój mtb zupełnie zardzewiał: Łańcuch sztywny, przerzutki nie działają (nie wiem czy linki, czy coś innego). Także jechałem na 16 kg potworku przez miasto (łańcuch co chwilę przeskakiwał na kasecie). 54 km, avg 23 km/h. Wieczorem jeszcze bieganie z małżą - krótko, bo syn był na tenisie i mieliśmy tylko godzinę. Dobiegnięcie na stadion - 5 km biegu, tempo 4:29 min/km i powrót truchtem na korty po młodego. 

 

Piątek - wyskoczyłem na złomku mtb (został z niego single speed - tylko jeden bieg działa, reszta zatarta kompletnie po zimie…) - 61 km, ok 25km/h. wieczorem bieganie z małżonką - 7 km, tempo 6:40

  

Sobota - bieganie samotnie: 6,5 km, tempo 4:35, stosunkowo niskie tętno. Dobrze jest raczej. Dzisiaj jeszcze pośmigam godzinę na trenażerze (na rowerze brakuje mi jeszcze siły - muszę trochę poprzepychać trenażera na niskiej kad z dużym obciążeniem). Jutro też niestety tylko bieganie i trenażer…:(

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona namówiła mnie na wizyte w Decathlonie. Znalazłem na stojaku opone zwijana w promocji za dobre pieniążki. Szkoda, że była tylko jedna noa lae drugą kupilem przez neta. Natomiast po powrocie do domu zmieniłem przednią oponę. Liczę na to, że już przód nie będzie mi uciekał w błocie. 

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem na Kabaty i wsiadłem w Metro, na Młocinach czekał znajomy i do Modlina się poturlaliśmy,  mieliśmy twierdzę itd ale lało więc wróciliśmy, znowu Metro i z Kabat na bazę. 80 km wpadło.( poniżej tylko z Modlina)

Nowy%252520obraz%252520mapy%252520bitowe

 

Idę rower myć, syf straszny..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem oponę z paczkomatu [emoji2] Wieczorkiem wymieniłem. Ale dawno tak się nie namęczyłem bo opona najpierw nie chciała zejść z obręczy, a później nową z problemami założyłem. Na tą chwilę mam komplet opon Michelin z bieżnikiem prawie jak w Ursusie [emoji1] Przy okazji naoliwiłem łańcuch [emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...