Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Roboczy standard, dodatkowo doturlanie sie pod wiatr do serwisu i powrót, a na koniec... przeniesienie roweru zony do serwisu, bo po tym co zrobiła ze swoim jednośladem... nie dało się jechac, tylne koło zmasakrowane... rower pozostał w serwisie... w sumie teraz to najgorszy okres w roku z naprawami rowerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po za roboczym standardem w opadającej mgle rano, szybki wyskok z młodym na badania, potem popołudniowa przejażżka z najmłodszym i młodym... no i wieczorem jeszcze odebrałem rower żony z na prawy, po tym zmasakrowaniu tylnego koła...czyli sporo rowerów w ciągu dnia w różnej formie... km może i nie za dużo, ale czasowo sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem dziś geografię , na jutro sprawdzianów nie ma to można było sobie wyskoczyć :) Trochę się zgubiłem i przez to wyszła mi niezła pętla , szkoda tylko że wiatr był w niektórych momentach bardzo uciążliwy bo mógł bym utrzymać jeszcze lepszą średnia. Kolejny upgrade jest w planach: aktualne przełożenie zaczyna być zbyt wolne :D

NIA6icY.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie roweru 2,5h. Smarowanie. Wymiana oleju i odpowietrzanie hamulców (tył + przód). Z przodu herbatka a z tyłu kolor jak olej w dieslu .... Próba prostowania tarcz...bezskuteczna - na razie brak pomysłów ... chyba oddam do speca. Z tylu montaż nowych klocków.

Wymiana linki tylnej przerzutki i ostatniego pancerza + regulacja.

I to wszystko po weekendzie - Świeradowskich singlach w deszczu :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 km. Po powrocie zrobiłem kask. Wymyśliłem tani, dobry i skuteczny sposób na wkładki do kasku. Stare już do wyrzucenia. Kupiłem samoprzylepną piankę akustyczną, wyciąłem kształty i wykleiłem (podwójnie,żeby było bardziej komfortowo i miękko). Teraz kask jest nawet jeszcze wygodniejszy niż jak był nowy. Czyli dużo radości po taniości. Brawo ja! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...