Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj cały dzień deszcz , po szkole akurat się uspokoiło , to pokręcone :) Trochę lasem , trochę ddr i trochę górek. Na jednym zjeździe w parku dobiłem 40 , na dole jakieś babki na rowerach już zaczęły na bok uciekać jak zjeżdżałem :D W sumie fajnie się dziś jechało. Jakoś tak siła w nogach coś ponad przeciętną , trochę wiatru ale przeszkodziło w nie najgorszym wyniku :) Przeglądałem stare wyniki i zimą średnia w okolicy 15 km/h :D Za to w tym roku dopiero jakieś 200 km :o Było trochę więcej , bo nie zawsze używam , ale liczę tylko te z endo. W poprzednim roku już było 1100 :P U mnie to w sumie tak , że jak poczuje słońce to nie chce mi się w innej pogodzie wyjeżdżać , ale zimą jak jeżdżę w mrozach to jakoś nic mi nie przeszkadza :P Trzeba kręcić ostro w wakacje Panowie ;) 

X1lCZc6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za jazdą do i z roboty to smarowanie łańcucha i w sumie chyba tyle :P U nas jak zwykle ludzie nie pamiętają o rowerach i przecinają ddr bez sprawdzenia czy ktoś nie jedzie ... Ciągle czekam na paczkę z linkami i narzędziami , zamówienie złożone 1.06 i dalej nie jest skompletowane , termin ciągle się przesuwa a nic się nie zmienia :P Zawsze mam takiego farta ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie doszła przesyłka ze szczotką do kasety i łańcucha, rozpłynęła się gdzieś. A piesi którzy przecinają ścieżkę bez patrzenia to chleb powszedni.

 

Dziś jakieś 50 km wpadło dzielone na dwa odcinki, do pracy i z pracy.

 

Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez michalr75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bez roboczego standardu, aż kilak osób się zdziwiło w tym pani w sklepie z pieczywem, ale pod wieczór wyprawa z chlopakami do nowego wielkiego sklepu rowerowego, młody kupił sobie jakieś swiatełko pozycyjne, potem kręceni po mieście i na miasteczku rowerowym... to i ponad 10 spokojnie wskoczyło, aha i jeszcze trochę po piaskowo/kamienej dróżcce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z bratem wieczorem zamiast siłowni wyszedł rower. Najpierw park w Wejherowie od około 18 , chcieliśmy wracać ale było coś koło 19:30 , także pojechaliśmy na osiedle na końcu miasta. Tam wjechaliśmy na piętrowy parking żeby sobie popatrzeć :) Potem grill , drugi park , już blisko domu , trochę posiedzieliśmy i w sumie powrót po 22. Na endo mam tylko 10 km zarejestrowane bo w parku w Wejherowie wyłączyłem i tak zostało :P Na zakup licznika jakoś mi się nie spieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś dużo się działo. Z samego rana ruszyłem po śladzie maratonu MTB w Olsztynie i do 42 km wszystko dobrze szło. Wtedy na jakimś badylu złamałem hak przerzutki. Do 'mety' jakieś 9 km a ja w jakichś krzaczorach (dosłownie). Chciałem coś zrobić aby móc jechać ale każde zatrzymanie to chmary, dosłownie dziesiątki komarów, much i gzów gryzących niemiłosiernie. Nie było opcji, trzeba się było cały czas ruszać. Okazało się że najszybciej i naj ekonomiczniej będzie zapytać wujka Google o drogę, bo po śladzie dalej nie było sensu się przedzierać. W efekcie drogę znalazłem, siodło opuściłem na maksa i trybem pod górkę na piechotę, po płaskim na rowerze biegowym a na zjazdach w pozycji dirt dotarłem do mety. Szybki telefon na Dworcową do Marbike i nowy hak założony.

 

Sama trasa wymagająca, 692 up, średnia z 42 km ledwo 16 km/h. Niektóre podjazdy mordercze ale warto to pojechać, daje pojęcie jaką ma się formę.

 

Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...