Skocz do zawartości

[widelec,koła] pod tarcze w rozmiarze 26 budżetowe


elton29

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Masz bardzo małe szanse na znalezienie widelca sztywnego z mocowaniem pod tarczę. Dużo taniej wychodzi jakiś kiepski amortyzator (Suntour czy RS Dart), tyle że to będzie ciężkie. Kiedyś widziałem takie coś na allegro od trekinga, kosztował 50 pln, ale fatalnie wyglądał. Jeśli to jakiś budżetowy projekt i nie boisz się eksperymentów, to zajrzyj w linka co mam w stopce (Grubcio) i przyjrzyj się temu widelcowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytasz bo masz za mało postów czy jak??

Napisałem że szukam czegoś tańszego, nie potrzebuję nowego widelca za ponad 220 zł 

 

Na ilości postów kompletnie mi nie zależy. To są jedne z najtańszych ofert na widelce sztywne, które odpowiadają określonym kryteriom a tu jeszcze narzekanie.

 

Ja nie znalazłem tańszych widelców pod tarczę i z odpowiednią długością AC. Zawsze możesz poszukać na alibabie, alliexpres itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ale je nie założyłem tematu po to by z tobą dyskutować, kompletnie mnie nie interesuje twoje zdanie na ten czy inny temat, jeśli nie posiadasz sztywnego widelca pod tarczę na sprzedaż to nie mamy o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione

- Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...