Skocz do zawartości

[trasa]Budowa singletracka - jak?


dartMOORer

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem nowy chciałbym wszystkich przywitać!

Od kilku tygodni rozmyślam nad budową singletracka w lesie. Jednak nie wiem jak się do tego zabrać głównie nie wiem czy ot tak mogę sobie grzebać łopatą w czyimś lesie. I czy jeśli leśniczy przyjedzie nie bedzie robił problemów. Może wystarczy uzgodnić sprawe z właścicielem lasu?

Nie planuję jakiś fajerwerków ale jakieś lekkie hopki i kilka technicznych przeszkód.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebanie w czyimś (państwowym) lesie może się skończyć kolegium do spraw wykroczeń. Smutna sprawa.

Najpierw przejdź się do nadleśnictwa, gminy lub leśniczego i dostań zgodę na piśmie.

Bez pisemnej zgody na kopanie w lesie sprawa skończy się prędzej czy później dość przykro. Nie dość, że będziesz musiał zapłacić karę, to mogą ci zasądzić usunięcie wszystkich twoich "modyfikacji" i doprowadzenie lasu do stanu wyjściowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako że jestem nowy chciałbym wszystkich przywitać!

Od kilku tygodni rozmyślam nad budową singletracka w lesie

bierzesz odpow. za to co tam się stanie ... jak właściciel się zgodzi to on bierze więc raczej nie ma frajera. Singiel to nie tylko łopata i piła trzeba również pomyśleć o bezpieczeñstwie a to oznacza koszty ... tak że raczej radzę ochłonąć :-)

 

Se odpuść bo jak się coś komuś stanie na jakimkolwiek dzikim singlu jakiejkolwiek dzikiej hopce a leśniczy czy właściciel będzie wiedział że ty kiedyś chciałeś to masz kłopoty na karku bo twoje nazwisko podepnie do zdarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...