Skocz do zawartości

[sztyca] BBB Longscraper 450 mm/27,2 lub inna długa sztyca o takiej średnicy


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Hej

Od prawie miesiąca piszę maile do co większych sklepów internetowych czy nie mają na stanie, czy też nie mogliby pomóc w znalezieniu rzeczonej sztycy. Jak do tej pory to odezwała się tylko Bikestacja i Activia - sztycy w magazynie niet u dystrybutora toże niet. Reszta milczy. No nic.
Może ktoś z Was wie gdzie takową można zakupić. Ostatecznie nie musi być wspomniany model i firma. Obecnie mam sztycę o długości 400 mm i brakuje do szczęścia jakieś 3/3,5 cm a obecna jest wysunięta na maksa.

Pomożecie? ;)

 

edit - właśnie odezwał się  AirBike - też niet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tomek - może być podobna, może być taka sama. Możesz mi przywieźć ze Szwecji i wysłać jak będziesz w PL(byle przed majem). Co do ceny - no nie chciałbym wydawać więcej niż 150 zł i na pewno nie chciałbym by był to carbon.


znalazłem to:
http://www.charliethebikemonger.com/gusset-lofty-xxl-seatpost-450mm-long-272-and-309mm-1545-p.asp

ale w PL jest nie do dostania... Może ktoś ma swoje kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tomek - może być podobna, może być taka sama. Możesz mi przywieźć ze Szwecji i wysłać jak będziesz w PL(byle przed majem). Co do ceny - no nie chciałbym wydawać więcej niż 150 zł i na pewno nie chciałbym by był to carbon.

znalazłem to:

http://www.charliethebikemonger.com/gusset-lofty-xxl-seatpost-450mm-long-272-and-309mm-1545-p.asp

 

ale w PL jest nie do dostania... Może ktoś ma swoje kanały?

 

Czy znalazłeś  sztyce która cie interesowała ?

Mam ten sam problem co Ty, brakuje mi 13mm i potrzebuję jakąś sztycę  450mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...