Skocz do zawartości

[plecak]Jaki polecacie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

OK, zrobię fotkę w wolnej chwili, kiedy plecak będzie rozpakowany, bo na razie ma przytroczoną na wierzchu bluzę i niewiele go spoza tej bluzy widać :P .

Jutro się postaram. Na razie możesz przejrzeć fotki w temacie o warszawskich ustawkach - może na którymś zdjęciu będzie go wyraźniej widać.

Pozdrówko tymczasowe :)

 

PO. O, widzę, że mnie Lukas_Mako ubiegł B) ... plecak Rycerza to starszy model i trochę inaczej wygląda (inna jest też kolorystyka) - ale widzę, że kształt wciąż ten sam ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

to i ja siępodepnę pod temat. jestem posiadaczem plecaka z biedronki :) lol kupiłem go na studia jest duży ma regulowane paski wszystko co w nim jest jest ok oprócz jednego te cholerne plecy się strasznie pocą. zamierzam kupić plecak. nie chcę wydać na niego 200 300 nawet 100 zł chcę coś w granicach 80 zł. najważniejsze to to by weszła do niego bluza czapka jakieś majty i inne takie rzeczy, bukłak mile widziany. no i oczywiście suche plecy i ramiona. czy możecie coś poradzić. myślałem nad kellysem ale widzę sprzeczne opinie co do tej firmy (posiadam rower kellys i jestem zadowolony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no i stało się, zakupiłem plecak. jest nim CampuS jump 20

http://www.campus.com.pl/strona.php?p=11&a...cID=1#prodNazwa

jestem zadowolony z zakupu wydałem 99 zł więc dałem taką cenę jaką chciałem. nie próbowałem w nim jeszcze jeździć ale mogę powiedzieć co nieco i nim

plusy:

-wygodny (bardzo dobre przyleganie do pleców)

-system chłodzący- na ramionach szelki są z przepuszczalnej siatki. plecy mają podobne wstawki po obu stronach plecaka, a dodatkowo przez całe plecy przechodzi jeszcze jedna siatka.

-możliwość umieszczenia bukłaku z wodą

-ciekawy wygląd- plecack wydaje się mały a tak naprawdę jest dośc pojemny (20L)

-2 komory- główna i przednia

-dodatkowym plusem jest także narzuta którą wyciąga się z dołu plecaka- służy ona do przykrycia plecaczka podczas jazdy w błocie deszczu (bardzo fajne rozwiązanie, gdy ktoś ceni czystość plecaka), oczywiście jeśli ktoś jest zwolennikiem świecenia na drodze może także narzucić tę narzutkę na plecak i jeździć bardziej widoczny, gdyż jest ona w kolorze zielonym rażącym

miejsce na kask

minusy:

-brak komory na drobiazgi- typu zapinki na długipisy małe kieszonki itp

-mało wszytych elementów odblaskowych (wg mnie cały plecak powinien świecić :))

-brak kieszonki na telefon na pasku.

-bukłak można umieścić tylko z prawej strony - dla kogoś to moze być minus :)

 

ogólnie ciesze się z zakupu i mam nadzieję że będzie się sprawdzał. jeśli ktoś ma ten plecak proszę o opinię na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plecak Heada. Jest pancerny poprostu, mam go jakies 4 moze 5 lat, i nic mu nie brakuje. Jest uszyty z porządnego, mocnego materiału, wiele przezył naprawdę, ale nie ma zadnych przetarć ani nic, zamek też działa bez problemu. A nie dosc ze z nim zawsze jezdze na rowerze, to jeszcze w nim ksiazki nosze codziennie do szkoły :). Nie pamietam wprawdzie ile taki kosztuje, ale nawet nie duzo chyba...

Update do tematu :P

 

Otóż owy plecak firmy Head od kilku dni już nie nadaje się do użytku. Pomijając to że nie wygląda najlepiej, to pomimo wielu prowizorycznych napraw zamek juz nie chce działać :P.

Myślę jednak że po wymianie zamka plecak na rower spisywałby się bardzo dobrze - nie ma żadnych przetarć itd.

 

A ile to już minęło od tamtego posta ? Hmm 3 lata i 3 dni :D. A już wtedy plecak miał ze 4 lata... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem ostatnio taki http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=298329965 Ma wszystko co chciałem - kieszeń zewnętrzną do szekli i zatrzask - na wypadek przewożenia chipsów.Niebieski.

po lekturze recenzji na temat butów firmy f7 stwierdziłem że nigdy nie mam zamiaru mieć do czynienia z ich produktami. Daj jakąś relację za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Allegro regularnie pojawia się plecak polskiego producenta Outhorn.

 

Czy ktokolwiek wie coś o nim lub innych produktach tej marki??

 

http://www.allegro.pl/item292699431_profes...ak_gratis_.html

 

Warto?

Ja posiadam dwie takie torby http://sklep.outhorn.pl/product_info.php?c...;products_id=94 jedną użytkuje ja drugą moja kobieta. Oboje jesteśmy zadowoleni z produktu :P Sam czaje się na ten plecaczek bardzo ciekawy ze względu na cenę. W tym przypadku można nawet powiedzieć o "wentylacji" pleców. Oczywiście nie stawiam mu wysokich wymagań, ale na ten sezon i może kolejny chyba go sobie sprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się, zakupiłem plecak. jest nim CampuS jump 20

http://www.campus.com.pl/strona.php?p=11&a...cID=1#prodNazwa

jestem zadowolony z zakupu wydałem 99 zł więc dałem taką cenę jaką chciałem. nie próbowałem w nim jeszcze jeździć ale mogę powiedzieć co nieco i nim

plusy:

-wygodny (bardzo dobre przyleganie do pleców)

-system chłodzący- na ramionach szelki są z przepuszczalnej siatki. plecy mają podobne wstawki po obu stronach plecaka, a dodatkowo przez całe plecy przechodzi jeszcze jedna siatka.

-możliwość umieszczenia bukłaku z wodą

-ciekawy wygląd- plecack wydaje się mały a tak naprawdę jest dośc pojemny (20L)

-2 komory- główna i przednia

-dodatkowym plusem jest także narzuta którą wyciąga się z dołu plecaka- służy ona do przykrycia plecaczka podczas jazdy w błocie deszczu (bardzo fajne rozwiązanie, gdy ktoś ceni czystość plecaka), oczywiście jeśli ktoś jest zwolennikiem świecenia na drodze może także narzucić tę narzutkę na plecak i jeździć bardziej widoczny, gdyż jest ona w kolorze zielonym rażącym

miejsce na kask

minusy:

-brak komory na drobiazgi- typu zapinki na długipisy małe kieszonki itp

-mało wszytych elementów odblaskowych (wg mnie cały plecak powinien świecić :D)

-brak kieszonki na telefon na pasku.

-bukłak można umieścić tylko z prawej strony - dla kogoś to moze być minus ;)

 

ogólnie ciesze się z zakupu i mam nadzieję że będzie się sprawdzał. jeśli ktoś ma ten plecak proszę o opinię na jego temat

 

Wczoraj zrobiłem test spacerowy mojego plecaka:

-jest bardzow wygodny, nie czuć go na plecach nie kolebie się na lewi prawo gór i dół (nawet bez zapinek na piersiach i brzuchu

-wpakowałem do nbiego portwel, wino (swojskie 0,7 czapkę i rękawiczki oraz 5 jabłek :PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś szuka czegoś wiekszego i nie tylko na rower ale i piesze wycieczki polece produkt spod flagi sieci sklepów INTERSPORT oto on

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...ficial%26sa%3DN

 

Mój egzemplarz nieco mniejszy bo 28L i kolor wopr-owski pomarańcz :).Bardzo pakowny i co ważne system air flow.Czyli plecak oddalony od pleców na dystans odpowiedni by plecki oddychały-działa.Pas biodrowy i piersiowy,miejsce na bukłak nawet 3L.Same szelki to już troche lipa bo powinny być wykonane z siatki,a nie są.Cena za to mnie powaliła i bez zastonowienia kupiłem-99zł.

 

Do nabycia w sklepach INTERSPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od środy użytkuję takie cudo :

 

http://img139.imageshack.us/my.php?image=0002884uh7.jpg

 

http://img139.imageshack.us/my.php?image=0002885fp9.jpg

 

Plecak z początku kosztował 100.41 zł. Z racji znajomości kolegów zapłaciłem za tą "ślicznotkę" 42 zł. Mały, poręczny, zapinane 2 paski z przodu trzymające koszulkę, itd. "Plecy" mają wypustki w miejsach, gdzie stykają się z najwięcej z ciałem, dlatego będe się zapewne mniej pocił. Bukłak 2 litry, rurka pieknie trzyma się mocowania w szelkach ( możliwość montażu na lewej lub prawej szelce ). Troszkę się jeszcze denerwuje, bo to mój pierwszy bukłak a będe woził niedaleko "wodopoju" 2 telefony i boję się, żeby mi sie nic nie rozszczelniło. Chociaż że bukłak i mocowanie rurki w bukłaku wygląda na solidnie zbudowane. Pierwsze poważne testy zapewne w nast. tygodniu. Jak patrzyłem w internecie to plecaki tego typu są drogie całkiem ( od tych 90 zł wzwyż ) a ja mam swój za pięęęękną wręcz cenę.

O to mi chodziło i był to jedyny egzemplarz w moim miastowym sklepie. Już kilka jazd odbyłem - jeździ się świetnie. Bukłak - no cóż - trzeba mieć porządnie załadowany żeby woda ciągle leciała. Jeżeli ma się koło 0.5 to już trzeba mocniej ciągnąć, żeby leciał równo. Ale wszystko się ujawni w lato, kiedy będe z niego o wiele częściej korzystał. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat użytkuje plecak Rockrider 5 czyli najtańszą wersję kosztującą całe 49,90zł z chińskimi znakami lub 59,90 z granatowym tyłem. Początkowo miał być użytkowany jedynie na rower, jednak okazał się na tyle wygodny że towarzyszyl mi równiez jako plecak do wycieczek pieszych i na codzień do pracy. Po dwóch latach(zero przetrać czy puszczających nitek) plecak odziedziczy Żona a ja kupie drugą sztuke Rockrider 5 lub wyglądający jak spadochron Diosaz Raid 5 lub 10.

 

Ceny Rockrider 5 - 49,90zł/59,90zł

Diosaż 5 - 99,95zł

Diosaz 10 - 119,95zł

Diosaz 27 - 179,95zł osobiscie wole mniejsze plecaki z przeznaczeniem na rower ale jesli ktos zamierza uzytkowac go równiez do krótkich wypadów w góy to jest pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja osobiscie moge polecic plecak Hannah Amuck. Normalnie kosztuje 139zl ale mozna dorwac na promocji po 99zl.

Plecak jest genialnie uszyty. Materialy najwyzszej klasy. Dobrze lezy na plecach (szczegolnie gdy jest sie w pozycji rowerowej). Dopracowany w kazdym szczegole. Zamki YKK dzialaja idealnie mimo ze sa chowane pod guma (zabezpiecza przed przeciekaniem). Mozna wyprowadzic rurke buklaka na prawa lub lewa szelke. Posiada pas biodrowy i piersiowy. W sprzaczce piersiowego wbudowany jest gwizdek :) Paski sie fantastycznie reguluje i posiadaja szlufki-gumeczki dzieki czemu paski nie zwisaja wszedzie. Wszystko skrojone co do milimetra. Posiada mozliwosc przypiecia kasku. Z tylu dla bezpieczenstwa poprowadony jest odblaskowy szef. Mozna tez zamontowac lampke do specjalnego uchwytu. We wnetrzu znajduje sie karabinczyk na klucze. Dostepny jest w 3 kolorach. To chyba na tyle...

 

amuck.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...