Skocz do zawartości

[krzywa tarcza] SM-RT76


GIANT84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, wczoraj miałem małą niespodzianke w lesie, było mokro i korzenie były śliskie, jechałem bardzo powoli i najechałem na wiekszą gałęź i koło poszło bokiem oczywiście lekko poleciałem na bok i się wyłożyłem praktycznie w miejscu przewróciłem się na bok. W efekcie nie wiem jakim cudem tak wysokiej klasy tarcza wygieła się w jednym miejscu i okropnie zaczełą ocierać, rozejżałem się do okoła i nie widziałem nic konkretnego co mogło by ją przekszywić, miałem większe gleby i było ok, i teraz pytanie czy jest sens ją prostować bo jest na pająku i boje się że peknie, skrzywienie jest na tyle duże że po wyciągnięciu klocków i tak tarcza obcierała o cały zacisk.

SucnQPV.jpg?1xySBuab.jpg?1

Edytowane przez GIANT84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luudzie, wy śpicie na pieniądzach..? tylko byście wyrzucali, może wam podam adres i wysyłajcie do mnie, z chęcią wykorzystam wasze "śmieci"...

 

 

przykręć do koła i prostuj, kluczem nastawnym, czy choćby ręką.. to nie aluminium by pękło, każdą tarcz idzie wyprostować...

 

Jak masz takie doświadczenie to "poleć się" i wyprostuj. Podaj mu adres i odeślij wyprostowaną. Jaki to problem?? Zrobisz większe wrażenie niż ślepe utwierdzanie, że wszystko daje się wyprostować.

 

Drugiego zdania nawet nie ma co komentować bo jedzie po prostu "analfabetyzmem".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sytuacja wyglada tak jak się spodziewałem, w jednym serwisie niby by to zrobił za 20zł ale nie obiecuje że będzie idelnie proste, a jak zaczoł się zabierać za to w imadle to powiedziałem że chyba jednak zrobie sobie z tego zegarek :) No fachura jak nic, chyba faktycznie zrobie sobie z tego zegarek. Dzięki za wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech autor prostuje,powodzenia.

Efekt będzie taki że i tak kupi nową,

i nie piszę tego ze złośliwości bo to nie jest lekkie bicie nadające się do wyprostowania .

potem będą żale że zacisk obciera,że klocki nierówno starte...zastanówcie się trochę co doradzacie.

 

Był dzwon,jest usterka ,będzie wydatek-trudno to pojąć?

 

Dla mnie trup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...