Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, wczoraj kupiłem dwie pary rękawiczek i komin. Wszystko z przeceny, np. rękawiczki b'twin 700 za 39,99 http://www.decathlon.pl/rkawiczki-zimowe-na-rower-500-czerwone-id_8315316.html (w linku błąd że to 500, ja kupiłem niebieskie). Druga para to nie przeznaczone typowo na rower, cienkie rękawiczki, na dłoniach i palcach gumowy nadruk umożliwiający pewniejszy chwyt i obsługę smartphone'a. Firma quechua, koszt 12 zł. Nawet jeśli mają wytrzymać jeden sezon to myślę że warto. Dla zmarzlaków z kostniejącymi dłońmi idealne na chłodniejsza porę i temp. powyżej 10 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś dobrej góry, nie wiem czy ma to być bluza czy wiatrówka, bo się na tym nie znam, ale zamierzam jeździć raczej w bezdeszczowych warunkach, powiedzmy od tych 8-10 stopni wzwyż. Nie musi być Decathlon, cena myślę do ok. 250 zł.  Chciałbym, jeżeli to możliwe, uniwersalności, aby można było przejździć na tym okres przed i po-letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Decathlon to może coś takiego: http://www.decathlon.pl/bluza-na-rower-mska-id_8282711.html Z tym, że rozmiarówka jest trochę dziwna i jeśli jesteś szeroki w barach to bluza może być za wąska. Najlepiej przymierzyć osobiście i może akurat trafisz na promocję. Albo bluza z serii 500, ale ona nie ma kieszeni na zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie temperatury bluzy są za ciepłe i kolega będzie miał saunę. Trzeba szukać ocieplanych koszulek z długim rękawem i w zależność od odczuwania zimna dodatkowe warstwy.

http://www.decathlon.pl/koszulka-dugi-rkaw-na-rower-mska-isola--id_8216556.html

Weź jeden rozmiar by dobrze przylegał i drugi większy by założyć na dopasowana i będzie ok, a w promo za 2 szt zapłacisz 140

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Na pewno dwie koszulki wystarczą na taką wiosenną pogodę?


Tego nikt Ci tutaj dokładnie nie powie. Każdy ma inną tolerancję. Do tego jazda w temperaturze dajmy na to 5-10*C różni się dość mocno od tej w dzień bezwietrzny i taki, w którym mocno wieje. Do tego, poza osobistymi tolerancjami na temperatury (oprócz tego, jak długie trasy się jeździ) dochodzi jeszcze wilgotność powietrza, zachmurzenie, temperatura odczuwalna i jeszcze kilka innych rzeczy. Najlepiej będzie, jak sam będziesz dobierał odpowiednią dla siebie odzież na rower.
 

PS. Wiosenna pogoda może być bardzo różna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Miałem okazję jechać w zestawie koszulka termo, koszulka z krótkim rękawem i na to koszulka z długim rękawem (wykończona meszkiem od środka). O ile podjazdy były bardzo komfortowe to podczas zjazdu czułem przeszywający zimny wiatr. Wg mnie warto mieć osłonę od wiatru w postaci chociażby zwykłej wiatrówki. Przejdź się do Decathlona w swoim mieście. W końcówkach serii możesz spotkać ciuchy, których nie znajdziesz już na stronie internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o różnice między dwoma poniższymi wkładkami:

http://www.decathlon.pl/kolarki-na-rower-mskie-id_8297862.html

http://www.decathlon.pl/kolarki-na-rower-mskie-id_8241509.html

na pierwszy rzut oka są bardzo podobne, ale jednak widać, że się między sobą różnią. Jeśli to ta sama klasa wkładek, to cena 99.99 za wewnętrzne spodenki wydaje się chyba dosyć atrakcyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama wkładka, niebieska żelowa, IMHO bardzo fajna - używam i nie narzekam.

Te "wewnętrzne" są ok, ale jako "wpinka" do szerszych spodenek jesli takie preferujesz, mają nawet odpowiednie zaczepy pasujące do dekatlonowych wypustów. Obciślaki na szelkach uważam za zdecydowanie wygodniejsze i praktyczniejsze i zawsze można na nie też coś jeszcze założyć jeśli wg Ciebie ich używanie trąci gejozą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Używałem tej kurtki. Z lekkim wiatrem jakoś sobie radzi nawet dobrze. Przy silniejszych porywach trochę wiatr przeszywał tą kurtkę. Kupiłem Ultralaight Btwin przeciwwiatrową. Bluzę też mam i daję radę przy temperaturach poniżej zera. Ale ważne jest co pod bluzę włożysz. Uważam, że za takie pieniądze warto nabyć tą bluzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w decu Częstochowa kupiłem buty za 149.99

 

 

 

Wygodne ? Ja w kielcach zamówiłem sobie takie same za 179 pln. Jak z rozmiarem ? masz taki jak w innych butach czy nie ? Kolega mi mówił że gdy on je kupił to ma taki rozmiar jak w innych butach. Ciekawe czy będą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie może być inna cena. Sam miałem przypadek gdy chciałem kupić spodnie na szelkach aerofit. Na ich stronie towar był w "dobrych okazjach" mocno przeceniony, ale ponieważ wahałem się z rozmiarem to postanowiem poprzymierzać w sklepie. Na miejscu okazało się że są w innej/wyższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...