Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak 26er rozmiar


mrSpock

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam,

to mój pierwszy post tutaj więc witam wszystkich serdecznie.

Czytam o tych rozmiarach i dalej jestem w kropce, mam wzrost 178, do krocza 81cm, chcę kupić na nowy sezon Peaka 26er (myślę o XC, jakiś maraton, ewentualnie jazda po górach w formie turystyki (zaawaqnsowanej) ) wydaje mi się,że rozmiar M-ka spowoduje budowę roweru z takim nastawieniem ale sprzedawca wciska i nagaduje na L-kę. Jestem trochę skołowany, mogę Was prosić o poradę??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej,

 

to również mój pierwszy post na forum - powitać Wszystkich!

Mam nadzieje że uzyskam odpowiedź :-)

Szukałem szerszego info nt. ramy Accent Peak 26" i tak tu do Was trafiłem.

Inne tematy ws. tej ramy są zamkniete, to zapytam tutaj: jaki suport pasuje do tej ramy??

Reszta wydaje mi się na razie w miarę jasna.

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to mój pierwszy post tutaj więc witam wszystkich serdecznie.

Czytam o tych rozmiarach i dalej jestem w kropce, mam wzrost 178, do krocza 81cm, chcę kupić na nowy sezon Peaka 26er (myślę o XC, jakiś maraton, ewentualnie jazda po górach w formie turystyki (zaawaqnsowanej) ) wydaje mi się,że rozmiar M-ka spowoduje budowę roweru z takim nastawieniem ale sprzedawca wciska i nagaduje na L-kę. Jestem trochę skołowany, mogę Was prosić o poradę??

Pozdrawiam

L

Hej,

 

to również mój pierwszy post na forum - powitać Wszystkich!

Mam nadzieje że uzyskam odpowiedź :-)

Szukałem szerszego info nt. ramy Accent Peak 26" i tak tu do Was trafiłem.

Inne tematy ws. tej ramy są zamkniete, to zapytam tutaj: jaki suport pasuje do tej ramy??

Reszta wydaje mi się na razie w miarę jasna.

pzdr!

Standardowy BSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...