Skocz do zawartości

[przerzutka] Czym nasmarowac sprezyne i kolka przerzutki ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyciągam, myje w nafcie, smaruje MICHELIN - Dry Oil i po sprawie. Jak sie kurzy albo zamocze w jakims błotku to robie to często, ale przy normalnych warunkach to rzadziej. A co do sprężyny to nie wiem czy nasmarowanej coś sie poprawi, myśle że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale ale!! - ja mam prawdziwy horror!! ostatnio mnie coś podkusiło i rozebrałm przezrutkę wyczyściłęm benzyną i nasmarowałem smarem stałym finish line'a - i ZACZĘŁY PISZCZEĆ!! dostałem szału!! rozbierałem i smarowałem, przekładałem etc.. - I NIC! dlaej piszczą!! - jest takie "iit - it" co mniejwięcej dwa obroty korby. Co to może być??!! HELP!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kółeczka to ja zawsze benzyna ekstrakcyjną myję... później trochę oliwki od łąńcuch (Finish Line albo coś podobnego)... a do sprężyny polecam psiknąć ją czasami po umyciu Brunox'em... bardzo dobry środek... pozostawia po sobie taką fajną delikatną warstwę ochronną... ogólnie Brunox jest zalecany przes RockShox do konserwacji i smarowania golenie. Poza wspomnianą wcześniej warstą ochronną działa również uelastyczniająco (kurcze trudne słowo) na uszczelki goleni - a przynajmniej RockShox tak twierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...