Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 48 km do pracy na uniwerek i powrót do domu przez Las Kabacki - 48 km na stalowym złomku mtb. Wczoraj za to 65 km z Marcz24 po świetnych drogach w kierunku Tarczyna, potem jeszcze 5 km z synem na jego zajęcia tenisowe. A na koniec wczorajszego dnia jeszcze sobie pobiegałem z żoną - jakieś 6 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcenia [km] na rowerze nic. Totalna klapa, zero. Wszystko to ze względu na przeziębienie, które mnie dopadło kilka dni temu. :verymad: Mam nadzieję, że już jutro uda mi się chociaż ze dwie godzinki pośmigać. 

 

Dziś wymieniłem koszyk na bidon. Stary, jakiś zwykły z empiku zamieniłem na regulowany koszyk Topeak Modula Cage EX. Teraz mój rumak wyposażony jest w dwa regulowane koszyki Topeak'a. Zamontowałem również świeżo zakupione rogi Accent Arrow. Przeczytałem na forum sporo pozytywnych opinii na ich temat i fakt, że dostępne były od ręki w pobliskim Inter Sporcie, dlatego też wybór był oczywisty.  :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie półtora tygodniowej przerwie wczoraj ~48 km bardzo rekreacyjnie po Parku Wzniesień łódzkich. Wybrałem się z aparatem i statywem w plecaku mając nadzieję na "pstryknięcie" kilku ciekawych fotek w klimacie jesiennym. Okazało się jednak, że jeszcze jest bardziej zielono niż kolorowo co nie przeszkodziło w zrealizowaniu planów [emoji57]

 

 

Dziś zamontowałem uchwyt rowerowy na ścianę. I od dziś rower ma nową miejscòwkę [emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans

60.89 km

Czas trwania

2g:57m:52s

Śr. prędkość

20.5 km/h

Max Prędkość

55.8 km/h

Kalorie

1949 kcal

Min wysokość

161 m

Max wysokość

414 m

Łacznie w góre

813 m

Łacznie w dół

718 m

 

 Czyli wjazd na Gromnik, najwyższy (co nie oznacza, że wysoki) szczyt Wzgórz Strzlińskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...