Skocz do zawartości

[poznajmy się] Kogo dziś widziałeś/widziałaś? Spotkania na trasie i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zacieśnić trochę lokalne więzi między rowerzystami postanowiłem wznieść ten oto wątek.

 

Jeżeli widziałeś/aś kogoś na rowerze i masz przeczucie, że może być on obecny na Forum - pisz.

Jeżeli mijasz codziennie uśmiechniętą panią na rowerku i masz przeczucie że może ma konto na Forum - pisz.

Jeżeli zauważyłeś/aś rower, który jednoznacznie wskazuje na zaawansowaną cyklozę i chcesz dowiedzieć się czyj to - pisz.

Jeżeli zauważyłeś/aś rower, który wrył Ci się w pamięć i chcesz poznać właściciela - pisz.

Jeżeli spotkałeś/aś na górskim szlaku rowerzystę, który się nie przywitał i chcesz żeby mu było wstyd - pisz :voodoo:

Ważne: w nagłówku trzeba napisać lokalizację i datę, ale że by była ona jasna. Nie nazbyt szczegółowa, ale precyzyjna.

Dobry przykład (fikcyjny):

 

Zielona Góra, 13 lutego, popołudnie.

Górka przy Castoramie. Facet na czarnym Dartmoor Hornet, cały w błocie, widać że wraca z lasu. Przyznać się, kto to? :laugh:

 

Zły przykład:

Widziałem na zakręcie przy sklepie Castorama, tam przy takim klombie, kolesia brudnego na rowerze, czy to był ten gupi xxxxxx? Aha miasto to Zielona Góra, w ogóle gupie to forum.

 

Myślę że fotografie są wskazane, ale w jakimś rozsądnym rozmiarze, żeby nie rozwalić szpalty :thumbsup:

Zachęcam do wpisów! Mam już jeden wpis w zanadrzu, ale zaczekam na Wasze.

Pozdrowerek!

 

PS. Sory za wcześniejszy brak klamerek w temacie, skifa wyszła :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za czerstwą ironię :thumbsup: Naprawdę, ja tam spotykam może 2 razy w tygodniu jakiegoś rowerzystę z pasją (sądząc po wyglądzie roweru), chociaż Toruń ze swoimi 203 965 mieszkańcami ma pewnie dużą liczbę rowerzystów :closedeyes: Nie chodzi tu o wypisywanie czego popadnie. Mało wyświetleń może jest dlatego, że temat działa dopiero od jakichś 15-stu godzin? Na forum istnieje trochę ponad 40 tys. użytkowników, z czego pewnie góra 1/3 coś pisze. Nadal jest to masa ludzi, którzy czasem na siebie trafiają, zwłaszcza w górach, na popularnych szlakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Jeżeli zauważyłeś/aś rower, który wrył Ci się w pamięć i chcesz poznać właściciela - pisz.

Łatwiej zatrzymać się, pogadać.

 

Jeżeli mijasz codziennie uśmiechniętą panią na rowerku i masz przeczucie że może ma konto na Forum - pisz.

Jak chcesz zaproponować spotkanie to nie tędy droga.

 

 

Żeby zacieśnić trochę lokalne więzi między rowerzystami postanowiłem wznieść ten oto wątek.

Żeby zacieśnić to potrzeba kontaktu osobistego a nie anonimowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oeeessu dobra, nie to nie, na innych forach działa to bez problemu, są sensowne wpisy i odpowiedzi.

Na razie jeszcze temat powisi, ale jak takie podejście ma być to nie widzę problemu, żeby go skasować.

 

@michuuu: Tak czasem robię, ale potem każdy jedzie w swoją stronę i więcej tej osoby nie widzę. Nie mam w zwyczaju prosić obcych ludzi o dane osobowe, bo po pierwsze nie korzystam z niemieckiej książki z twarzami, a po drugie - jest to trochę nazbyt bezpośrednie. Co do pani na rowerku, masz rację, tak po prostu przyszedł mi do głowy motywator dla wypłoszy :whistling: A anonimowość właśnie na forum rośnie w siłę; nie zdziwiłbym się jakby się okazało że mnóstwo nicków kryje osoby, które już widziałem przelotnie na żywo. Ale nie mam o tym pojęcia, i nie będę mieć - a po to ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@@Synergy, Jeżdżą i nawet skaczą :D

zdjecie,pelne,491881,20140622,jedyna-dzi

 

 

Temat w istocie bez sensu. Starzy wyjadacze, jak również Ci udzielający się na forum mają swoje tematy w regionalnych grupach, tam też są umawiane ustawki. Ci aktywni użytkownicy się na nich pojawiają przez co znają się między sobą. Natomiast ten kto jest nieaktywny tak czy inaczej nie wejdzie tutaj i nie będzie czytał, czy ktoś gdzieś go przypadkiem nie wypatrzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...