Skocz do zawartości

[uszczelki] jakie uszczelki do splice comp


pplol112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ja miałem splice super diva edition czy cus :D 100-130mm :P ogólnie nie jest specjalnie sztywny (30mm) ani lekki 1950g. dobrze pracuje, jest w miarę czuły, jednak czarna powłoka ze stalowych goleni po ponad 2kkm zaczęła powoli znikać. jest bardzo prosty w serwisie.

 

Tłoczysko od tłumika jest na dole uszczelnione, jak by oringiem, (łatwo go uszkodzić), wiec można by bo zalać olejem. Sprężyna zakręcana śruba M10/12 nie pamiętam gruba w każdym bądź razie, także łato uszczelnić. Regulacja skoku jak w RSowski Uturnie, płynna od 100 do 130mm. z Racji że tłoczysko nie przykręca sie śruba, tylko kluczem imbusowym 8mm w lewo się go zakręca bezpośrednio w goleń ( gwint jest prawy jednak kręcimy jak by z drugiej strony) bez blokady skoku trzeba wprawy by go zakręcić ale nie jest to trudne. Z tej samej przyczyny czasami regulator odbicia na dole może nie być ... w skali :P ma tylko 90* obrotu.

 

Ja maiłem pokrętło odbicia zakręcony kretem bez żadnego otworu na śrubokręt czy klucz ... może to wada fabryczna był, był problem ze zdjęciem tego. poza tym widelec wspominam całkiem sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na gorze potrzebna jest tyllo uszczelka kurzowa?

Tam gdzie wychodzi golen widac ta uszczelke albo uszczelki i na allegro jest tylko kurzowa. Bo jes podobne sie sklada w jedna uszczelke

Tak, tam są tylko uszczelki kurzowe, a pod nimi gąbki które utrzymują olej do smarowania goleni (gąbki są w zestawie z uszczelkami) :

http://roweryokey.pl/uszczelki-kurzowe-evil-genius-32mm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...