Skocz do zawartości

[gdansk] - wspolne jazdy


robi_gd

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze w swieta, cos ciezko idie ustalanie... :/

 

u mnie o sobota zdecydowanie odpada,

niedziela, poniedzialek -chetnie,

wtorek - zabrzmi smiesznie - mam jeszcze wolne od PG, ale chetnie.... bym popracowal :rolleyes: (ale jak nie - to nie :D ) ja to pracuje weekendowo, wiec po ostatnich wydatkach na sprzet, kusi (niestety :/) aby zarobic te kilka pesos,

 

 

Wogole, wracam dzis do domu, i widze prawdziwego Holendra przywiezionego prosto z Holandii.. !! takiego z ~20 lat liczacego

 

niestety - nie mi go sprezentowano, a mojej Matce...

reasumujac - Matka moja- ma fajniejszego roweru od mojego... :/

 

ech,ech...

ale i tak bede na nim smigac :)

 

ja to ostatnio pisalem komus na GG - ze nie dopadla mnie jeszcze az tak ciezka cykloza - aby robic zdjecia rowerowi,

ale... po swietach podzele sie zdjeciami Holendra !!

(nie moj jest, wiec nie jest to skrajna cykloza ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na razie kogoś pomysł na maj-jesli wszystko będzie oki JADE http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...mp;#entry345658

Teraz zauwazylem linka :)

przejrzalem pdf - i raczej lightowo wyglada, ~60km/dzien asfaltem,

ale pomimo to - to traktuje jaka opcje 'zapasowa' na dlugi weekend (kilka opcji innych jest,ale ic pewnego jeszcze...)

no i jesli miala by byc ta opcja, to zakladam oczywiscie dotarcie tam z "tobolkami" na bagazniku :)

 

 

Wiec jak, sa jakies plany na ten weekend ? :P

u mnie niestety odpada,

chyba ze na chwili, jesli start bedzie ~9:00-10:00,

niestety, i w sobote, i niedzielę, od 12:00 w pracy... :/

 

w swieta, widze ze i pogoda, i same swieta pogorszyły morale... :D

ja to tylko troche pomiesice sie.... poholendrzyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Wróciłam! Wróciłam i jestem redi tu ekszyn:-)

fajnie bałdzo

(nie zebym narzekał, ze to ostatnio ja 'narzucalem' tempo ;P)

a ja dzis sie znowu hollendrzyłem,

i jeszcze dzis pewnie gdzies skocze... <_<

 

Edit: Heh... wogole, w hollendrze znalazlem haslo: "Lepper" :D :lol:

dsc00149oe7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauwazylem linka <_<

przejrzalem pdf - i raczej lightowo wyglada, ~60km/dzien asfaltem,

ale pomimo to - to traktuje jaka opcje 'zapasowa' na dlugi weekend (kilka opcji innych jest,ale ic pewnego jeszcze...)

no i jesli miala by byc ta opcja, to zakladam oczywiscie dotarcie tam z "tobolkami" na bagazniku :D

u mnie niestety odpada,

chyba ze na chwili, jesli start bedzie ~9:00-10:00,

niestety, i w sobote, i niedzielę, od 12:00 w pracy... :/

 

w swieta, widze ze i pogoda, i same swieta pogorszyły morale... :P

ja to tylko troche pomiesice sie.... poholendrzyłem :P

 

błłeeeee, asfalt - brzydaaaaaaaal? wiedza co niektórzy co o nim sądze.Joseph dzieki za rozszyfrowanie linka-mi sie nie chce otworzyć.

W weekend jestem jak zawsze wolny-pod warunkiem ze móój przyszły synek osądzi inaczej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a może :

 

Rano o 9ej z hakiem jest pociag z Osowy do Koscierzyny,wysiadamy w Kiełpinie Kartuskim i do >Kartuz >wracamy do Gdańska szlakiem niebieskim

lub

 

wysiadamy w Somoninielub Wieżycy (jak kto woli)> i szlakiem czarnym (tzw kartuskim lub Szymbarskim) do Otomina.

 

Wyprawa bardziej całodzienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(właściwie Nieporęt)

pijalem nad zalem piwko czasami :rolleyes:,

dokładnie po 2giej stronie zalewu bedziesz miec cos co siem nazywa CSŁiI :P gdzie to odbyłem dość specyficzne 5tyg. szkolenie studenckie :D

 

BTW. psodziewał bym się raczej piachu, a okolice Skubianki - to istna pustynia :)

 

pamietam ze w jakims okresie przewoz rowerow jest darmowy, nie pamietam tylko kiedy :D

Chyba moglbym pojechac :)

ale to w SKM, KM, i 'wakacyjnie' raczej,

w KM bedzie chyba oddlugiego weekendu, o SKM nie slyszalemnic jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topol mowisz o sobocie czy niedzieli ? i jak to z przewozem rowerow ? pamietam ze w jakims okresie przewoz rowerow jest darmowy, nie pamietam tylko kiedy :D

Chyba moglbym pojechac :rolleyes:

 

Dzień to ten w który bęzie nas najwiecej.Przewóz rowerów odbywa sie w specjalnych wagonach do tego przystosowanych.Czy będa wchodzić w sklad pociągu juz w kwietniu?-nie wiem--zadzwonie i sie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godziny odjazdu z osowy to 8:00 i 11:55. Koszt to 7,50+4.50 rower.W informacji "przewozy regionalne"nie umieli odpowiedzieć mi precyzyjnie czy tego dnia jest specjalny przedział na rowery :) -niezły bajzel.

 

Mimo wszystko można przewieść rowerek w zwykłym przedziale-tak odrzekła.

 

Godziny odjazdu z osowy to 8:00 i 11:55. Koszt to 7,50+4.50 rower.W informacji "przewozy regionalne"nie umieli odpowiedzieć mi precyzyjnie czy tego dnia jest specjalny przedział na rowery :) -niezły bajzel.

 

Mimo wszystko można przewieść rowerek w zwykłym przedziale-tak odrzekła.

 

powoli twierdze,ze nasz wątek umiera !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to niestety, zabiegany jestem bardzo ostatnio... :/

tak jak pisałem - odpadam w najbliższy weekend (co najwyzej wpadłbym dosłownie na chwile - tak w "stylu MCT" :P ;P ),

kolejny weekend - niestety tez odpadam - albo Harpagan (pieszy), tudziez w okolice Poznania uciekne (sam nie wiem gdzie jeszcze :))

 

a na ługiweekendpojawiłamisie opcja rowerzenia po Roztoczu - ale to nadal zbytodległy dla mnietermin, aby cokolwiek konkretnie planowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro 15,04,07 godz 10:00 start spod koscioła na morenie /bulońska/ z TIRem.trójmiejska inicjatywa rowerowa.

 

Ja jade wraz z kolesiem-a wy?

nonawet na pierwsze ~2h sie nie zalapie....

z rana smigam do jednej pracy, pozniej jeszcze jednej.....

ech, ech... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...