Skocz do zawartości

[gdansk] - wspolne jazdy


robi_gd

Rekomendowane odpowiedzi

Dojazd do Wejherowa koleją skm, powrót w podobny sposób lub czerwonym szlakiem z Wejherowa do Sopotu.

Termin: wtorek lub środa

 

Może jest ktoś chętny ?

jednak sroda;

start okolo 8-9 z wejherowa, petelka wejherowo-wejherowo ma okolo 100km (trasy tej nie znam), czerwony wejherowo - sopot jest doskonale tu znany, gdyby ktos byl chetny to prosilbym o kontakt (gg 31520)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donk ile km planujesz na srode ? Szlak czerwony do sopotu jest calkiem niezly byl juz przerabiany na jednym ze zlotow. Troszke wczesnie, ciezko z gda dojechac bedzie tzn bardzo wczesnie wstac, mozna by rowerem pojechac zamiast skm tylko czy sil starczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak sroda;

start okolo 8-9 z wejherowa, petelka wejherowo-wejherowo ma okolo 100km (trasy tej nie znam), czerwony wejherowo - sopot jest doskonale tu znany, gdyby ktos byl chetny to prosilbym o kontakt (gg 31520)

Napisz wiecej szczegpolow tutaj - nie mam dostepu do gg,

 

prawdopodobnie zostane na dlugii wekend w trojmiescie :/ - wiec chetnie bym dolaczyl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"obowiazkowo" planuje 100km petelke z wejherowa do wejherowa, jezeli nie bedzie za pozno i zmeczenie nie bedzie dawac sie we znaki (istotne w przypadku mojego wieku i wagi :wink: ) to powrot czerwonym szlakiem: czyli istnieje mozliwosc wyboru (100km lub 158km);

prognoza pogody na jutro zmienia sie co chwila wiec warunkow nie mozna przewidziec (weather.icm.edu.pl zapowiadali juz i slonce i opady sniegu...jedno czego sa pewni to znaczny wiatr)

ze wzgledu na dystans, miejsce oraz nieprzewidywalne warunki pogodowe proponuje "wczesniejsze" rozpoczecie tj 8:40 z wejherowa (przed budynkiem dworca) - nie wiem czy jutro bedzie obowiazywal rozklad skm swiateczny czy codzienny, na miejsce mozna dojechac najpozniej wiec kolejka odchodzaca 7:30 z gdanska glownego (wrzeszcz 7:37, oliwa 7:44, sopot 7:50, gdynia glowna 8:05, ... wejherowo 8:39 - www.skm.pkp.pl/dokumenty/0307Slupsk.pdf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał ochotę dziś na mały wypad popołudniu to zapraszam. Trasa krótka, raczej dla przypomnienia sobie jej elementów i rozruszania kości. Żadnych wyścigów czy rywalizacji. Startuję z Gdańska Wrzeszcza, kierunek ul. Słowackiego do góry, potem odbicie w prawo, przez słynne Oliwskie Enduro, do Kuźni Wodnej, potem Pachołek i kierunek lasem do AWFiS, powrót ul. Czyżewskiego, potem podjazd przy Kuźni Wodnej na samą górę, odwiedzenie skoczni-zjazdu Tomac i powrót na ścieżkę rowerową na wysokości ul. Abrahama. Trudność: niska/średnia (jest kilka podjazdów i zjazdów, zawsze można je pokonać pieszo - sam nie wiem czy dam radę :) )

 

Godzina i miejsce spotkania we Wrzeszczu dowolne. Dostosuję się :D Ale raczej tak od 14-15:00 do wieczora :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14-15:00, bo wcześniej się nie wyrobię. Możemy poczekać jeszcze chwilę, może znajdzie się jeszcze ktoś chetny. Można wyruszyć o 16-17:00.

Wstępnie poczekajmy do 15-15:30, może ktoś się dopisze, a jak nie to jedziemy sami. Jak nikt się nie znajdzie to o 16:00 pod Cristalem, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak już nikt się nie dołączy... W razie co mój nr GG: 6526527, tel: 504 151 862. Dzwonić to gdzieś się spotkamy :P

 

 

Po jeździe:

 

Pośmigaliśmy dziś z Myszkiem, prawie 40km w terenie i na asfalcie. Było całkiem fajnie, tylko ekipka mała... :(

 

Jutro planujemy powtórzyć jazdę, trasa pewnie podobna, może jakieś małe urozmaicenie :) Chyba, że wynajdziemy jakąś inną :)

Start tak jak dziś, 16-17:00. Jak ktoś jest chętny to dawać znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po helu, coz tych ktorych nie bylo nie maja czego zalowac w sumie, przez 3 godziny krecilismy sie po helu, przejezdzajac 8 km, Joseph pojechal sam do gda bo mial dosc tego zwiedzania, a mi cala wycieczka zajela 5 godzin i 38 min jazdy, robiac 110 km.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph pojechal sam do gda bo mial dosc tego zwiedzania

Zwiedzania jak zwiedzania.... przykrecajac na max 3-5 km, mialem dosc tego czekania :)

w symie ~25 min czekania, pozniej podjechanie kolejnych 2km i ~15-20 min..., 2 razy bezskutecznie.

 

mi dystans wszedl mniejszy - 102 km (z Redy podjechalem do Gdynii SKM - nie lubie cisnac przez miasto ta glowna droga), w czasie ~4h30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten sezon (a przynamniej jego początek) to dramat :029: (jakieś fatum, czy co?).

Teraz siedzę w "fabryce"... i marzę o rowerze, ale mogę sobie tylko pomarzyć... Zamiast kręcenia: praca, praca, praca...

 

Pogoooodaaaa.... =/ Ale po deszczu zawsze jest słońce - a co najważniejsze (jak dla mnie wielki pozytyw!!!) skutkiem ubocznym deszczu jest błoto :). Las + błoto + rower = to co tygrysy lubią najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...