Skocz do zawartości

Wspólne wypady wokół i w Poznaniu - kto chętny?


pablos43

Rekomendowane odpowiedzi

marcin8787,

dzięki za cynk o rajdzie ale zrobiłem Ci konkurencję bo też się zapisałem. Nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle organizują...kiepska promocja w mediach :no:

 

Następnym razem chętnie pojadę na jakiś wypad wokół komina, jak nie przegapię terminu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza:)

Ja w miniony weekend odkryłem nawet fajną trasę przez Mrowino - Tarnowo Podgórne, wokół jeziora Lusówko, potem Sady, koło Auchana, Kiekrz, Strzeszynek, Rusałka i z powrotem do Kiekrza.

W sumie ok. 70 km.

 

Trasa oczywiście jest nie oznaczona (moja autorska) i składają się na nią głównie istniejące szlaki rowerowe + dojazdy drogami szrutowymi, polnymi i leśnymi. No oczywiście co nieco trzeba też asfaltem podjechać ale to stanowi nie więcej jak 20-25% całej trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

W najbliższą niedzielę planuję wyrwać się z domu i zrobić tak ok. 100km. Pierścien wokół P-nia raczej się nie uda ale też moze być piknie :thumbsup:

Są dwie opcje, albo kółko wokół Puszczy Zielonki albo część trasy wrześniowego maratonu. Startuję z okolic malty, tak ok. godz. 9-10.

Chętnych zapraszam a jak ktoś ma inną propozycję na niedzielny wypad to proszę o cynk. 

Jadę na MTB, tempo spacerowe.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

W sobote ok 15 planuje wyskoczyć z miejskiej dżungli na prowincje poznańskie :) Kieerunku trasy jeszcze nie znam, ale chce zrobić od 70km do 100km :)

 

Chętnych zaprasza m bo samemunie chce mi sie śmigać :)

 

 

 

W najbliższą niedzielę planuję wyrwać się z domu i zrobić tak ok. 100km. Pierścien wokół P-nia raczej się nie uda ale też moze być piknie :thumbsup: Są dwie opcje, albo kółko wokół Puszczy Zielonki albo część trasy wrześniowego maratonu. Startuję z okolic malty, tak ok. godz. 9-10. Chętnych zapraszam a jak ktoś ma inną propozycję na niedzielny wypad to proszę o cynk. Jadę na MTB, tempo spacerowe.

 

Za tydzień w niedziele chciałem kolejny raz przejechać trase wrześniowego wyścigu miejskiego, więc jeśli byłbyś chetny to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym dołączył ale dłuższą trasę planuję na jutro (piątek), tak powiedzmy od godz. 15 do wieczora.

W sobotę też ale nieco krótszą.

W niedzielę rajd rodzinny w Rokietnicy.

 

A co do trasy z wrześniowego maratonu to chętnie bym się pisał tyle, że w sobotę 14 czerwca, bo w niedzielę 15 jest rajd organizowany przez gminę Suchy Las.

Może zmienisz termin z niedzieli na sobotę?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pablo43,

Tak się akurat teraz złożylo, że w najbliższe weekendy pasują mi tylko niedziele. 14 czerwca pracuję więc lipa a chciałem w sobotę zrobić dłuższą trasę a w niedzielę rajd w Suchym Lesie, no ale life is brutal i trzeba zapracować na 29er-a :woot:

 

Dydym,

objazd trasy maratonu 15 czerwca pasuje, więc w przyszłym tygodniu można konkretnie się umówić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie, ale zapomnialem ze zona ma urodziny :-) wiec w weekend odpuszam rower :-( pozdrawiam :-) p.s w poprzednim poscie pisalem o wyscigu miejskim 13wrzesnia na 100km dla sprostowania, bo nie wiem czy o tym samym myslimy :-)

 

Sprostowanie chodzi mi o weekend 14,15 czewca. Ten weeken jest aktualny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie, ale zapomnialem ze zona ma urodziny :-) wiec w weekend odpuszam rower :-( pozdrawiam :-) p.s w poprzednim poscie pisalem o wyscigu miejskim 13wrzesnia na 100km dla sprostowania, bo nie wiem czy o tym samym myslimy :-)

 

Sprostowanie chodzi mi o weekend 14,15 czewca. Ten weeken jest aktualny :-)

 

Tak, chodzi o wyścig miejski.

Jak nie pasuje to może następnym razem.

 

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

jak tam jazdy ida ? kto trenuje na 15 km ? jakies wspolne okrazenia ?
 

 

Trochę słabo jak na kogoś kto zaczyna. 30 km dziennie to rozsądne minimum jak na kogoś kto nie wprawy. Jak dla mnie tyle kilometrów robię po dłuzszej nieobecnosci na rowerze zeby przypomniec jak sie jechało czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Od jakiegoś czasu mieszkam w Poznaniu i jeżdżę na MTB, ale nie znam tras. Póki co jeżdzę głównie na Puszczykowo, lub okolice Malty. Szukam ludzi do których mógłbym się podczepić, do wspólnego rowerowania (najlepiej dystanse 40-70km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...