Skocz do zawartości

[Warszawa] Lekarz ortopeda, ewentualnie medycyny sportowej


PiotrekJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jest ktos moze w stanie polecic mi dobrego lekarza ortopede, ewentualnie specjaliste medycyny sportowej, ktory zna sie na tym co robi a nie jak wiekszosc ogranicza sie do krotkiego badania i mysli ze wie wszystko? Dobrze by bylo jesli bedzie przyjmowal w Medicover lub na NFZ.

 

Poczatek kolejnego sezonu i znow zaczyna mi sie problem z wiezadlem pobocznym strzalkowym i przyczepem. Wystarczyly trzy dni jazdy silowej.

 

Po zeszlorocznych przygodach, gdzie w ciagu dwoch miesiecy konsultowalo mnie i orzekalo z roznymi diagnozami pieciu lekarzy, mam juz dosc i szukam kogos zaufanego i sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej obciąża budżet CMS na Wawelskiej. Do diagnostyki nie mam uwag - słabiej z rehabilitacją.  W sensie, że miałem sesje fali uderzeniowej, wypadł mi wyjazd służbowy do Bstoku, więc zrobiłem zastępczo tam.  I zrobiono mi to dokładniej, dwoma rodzajami końcówek - i bez szyldu "medycyna sportowa" ;)

 

Co nie znaczy, że było źle.  Po prostu gdzie indziej można trafić lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić tylko tego diagnostę - http://www.cms.waw.pl/idm,218,bernard-kranc.html  Bardzo dokładny, skrupulatny i daje taki opis, że ortopeda mało się nie zalał łzami ze szczęścia.

 

Natomiast ortopedów nie bardzo, bo nie miałem styczności. Ten który mnie badał przeczytał opis, powiedział że wszystko jasne i wysłał na rehabilitację.  Nie potrafił powiedzieć jakie ćwiczenia mogę wykonywać, jakie nie (chodziło o łokcie tenisisty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre i tyle, dzieki ;)

 

Trafilem dzis w Medicover do lekarza medycyny sportowej, ktos odwolal chwile wczesniej wizyte.

Jedno z zalecen to oczywiscie usg, tyle ze u konkretnego lekarza. a ze terminy w Medicover sa odlegle byc moze wykonam badanie prywatnie. Skoro polecasz tego radiologa sprobuje dowiedziec sie jutro o terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzajac Damiana masz na mysli tylko przychodnie czy tez czesc rehabilitacyjna?

Pytam poniewaz to wlasnie tam dostalem skierowanie z Medicover na kinezyterapie. Po zeszlorocznych doswiadczeniach mialem o nich bardzo dobra opinie, w tym roku rzeczywiscie podejscie jest gorsze.

 

Co do boli plecow - biegajacy znajomi polecaja Marka Szczuke. W pozostalych schorzeniach nie jest taki super, natomiast leczy wielu maratonczykow przy problemach z kregoslupem. Na pewno przyjmuje w Medicover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego specjaliste masz w MSW na Woloskiej - dr. Piotr Zbikowski (przyjmuje rowniez gdzies prywatnie - latwo znajdziesz w necie). Zalecana przez niego rehabilitacje mialem w Damianie i bylo ok.

 

Jesli chodzi o ortopedow w Damianie i Medivover to dramat jest. Nikt nie wiedzial co mi jest a jeden zalecil... jazde na rowerze ;)

 

Na jakiego dobrego otropede trafiles w Medicover?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku do Grzegorza Benke. To on ostatecznie zdiagnozowal problemy z wiezadlem i przyczepem. Wczesniej slyszalem o wszystkim zaczynajac od zapalenia ciala Hoffy, przez ITBS (problemy z pasmem swego czasu tez mialem aczkolwiek to nie to tym razem) na koniecznosci wykonania artroskopii bez jakiegokolwiek wyraznego powodu.

Swego czasu dr Benke wspolpracowal z AWF warszawskim, ma wiec jako takie pojecie o urazach typowo sportowych.

Niestety szansa dostania sie do niego graniczy z cudem.

 

W tym roku przyjal mnie Andrzej Cieslik. Na chwile obecna wrazenie pozytywne, zobaczymy co powie i jakie kroki podejmie po diagnostyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W centrum znajduje się klinika Ober Clinic. Przyjmuje w niej dobry ortopeda, Andrzej Chruściński. Wszystkie badania są robione na miejscu, łącznie z USG. Można m.in.leczyć tu różne urazy kostne, tak wrodzone, jak i nabyte, mając taką fachową pomoc, a w dodatku bardzo sympatyczny jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Mniej obciąża budżet CMS na Wawelskiej. Do diagnostyki nie mam uwag - słabiej z rehabilitacją.  W sensie, że miałem sesje fali uderzeniowej, wypadł mi wyjazd służbowy do Bstoku, więc zrobiłem zastępczo tam.  I zrobiono mi to dokładniej, dwoma rodzajami końcówek - i bez szyldu "medycyna sportowa" ;)

 

Co nie znaczy, że było źle.  Po prostu gdzie indziej można trafić lepiej.

 

Czy rehabilacja jest tam na NFZ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Centrum Medyczne Achilles. Nie jest tanio. Ale mojej mamie uratowali kolano. Uniknęła operacji, a wszyscy lekarze - poprzednicy to wróżyli. Jest tam też genialny rehabilitant od kolana. Jak będziesz zainteresowany, napisz na PW. Podam nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...