Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie to maile sa zautomatyzowane tlumaczylem je google translatem ale jezyk mozna skumac bez tego tez, kupilem normalnie na stronie, wysylka byla opcja do polski do wyboru, ale platna , po zakupie dostalem mail ze sklepu z numerem konta i kwota, numer byl w starym formacie nie iban ale pare postow wyzej masz odnosnik do konwertera numeru na iban, napisalem tez do kupkolo o numer iban ( przez google translate) i dostalem jakby co numer innego konta iban, i moglem tez placic w euro, moze i bylo by lepiej bo mniejsze oplaty wtedy sa ale juz zdazylem przelac na konto w koronach wiec moj bank na mnie zarobil oplatami ( chyba z 60 zl) , ogolnie wszystko tak jak bym kupowal w polskim sklepie na necie tylko jezyk smieszny:) mega szybka wysylka, i liczac platnosc za wysylke , oplaty bankowe itak wychodzi taniej niz w polsce. Jak bym sie wczesniej dowiedzial co i jak z przelewem to moze i by jesdze taniej bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki za info.

 

To jeszcze jakby udało się ograniczyć koszty przelewu to naprawdę się opłaca.

 

Sporo opłat pobrał bank. Można taniej płacić poprzez np. kantor walutowy Alioru. Poza tym są jeszcze przelewy SEPA, np w Mbanku to tylko koszt 5zł, ale trzeba znać SWIFT i IBAN oraz bank Czechów musi należeć do SEPA. Dostałeś też info o nr SWIFT ?

 

może ktoś próbował robić przelew SEPA do Czechów i wspomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, na razie piszę z kompa kolegi, ale dam radę. Dzisiaj będzie aktualizacja terminu kolejnego zamówienia z naszego ulubionego czeskiego sklepu.

 

Aktualizacja bdzie tutaj:

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/153094-wwwkupkolocz-zakupy-grupowe-terminy-wysylka-koszty/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jesteś na bieżąco z infem to powinieneś wiedzieć, że paczka ze sklepu przyjechała do cieszyna a następnie była przetransportowana do Szczecina. I dopiero po przepakowaniu na mniejsze paczki (troche czasu zajmuje samo pakowanie i wypisywanie adresów, żeby nic się nie pomyliło) Wysyłana zostaje ona do osób zamawiających. Sam nie wiem jak Piotrek znajduje czas na ciężkich studiach, którymi są na pewno medyczne. 

Trochę Cię rozumiem bo sam za pierwszym razem się pytałem co chwile o paczki ale to i tak nic nie da. Napisał termin i wierzę, że na pewno go dotrzyma. 

A jeśli chcesz jeszcze więcej się dowiedzieć to po prostu zadzwoń do Piotrka i się zapytaj o co chcesz - on na pewno odpowie na każde pytanie.

 

Z własnego doświadczenia wiem, że wszystko będzie tak jak napisał. 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka "kwietniowa" jest jeszcze w Bielsku-Białej z powodów głupoty Czechów, którzy:

 

1. Zrobili jedną paczkę zamiast 2 mniejszych,

2. Tejże paczka komuś wypadła i mój Ojciec musi ją podkleić przed wysyłką do mnie.

 

Nic nie poradz3 na głupotę ludzi, od których jesteśmy uzależnieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz luźniejszy blok zajęć, kartony mam pod ręką, taśma niezużyta, nożyk naostrzony, więc dołożę wszelkich starań, aby paczki dojechały najpóźniej na wtorek za tydzień, tj. 13 maja.

 

Trzeba wziąć pod uwagę, że ja sam czekam jeszcze na paczkę z Bielska. Moi rodzice nie mają już swych ptaszków pod skrzydłami, więc też "odpoczywają" od wszystkiego w majówkę.

 

PS. Taka dygresja na sam koniec: miałem świętą rację co do terminu pierwotnego, z 6 kwietnia - wtedy po złożeniu zamówienia rozsyłałbym je dokładnie przed Wielkanocą, i na majówkę już by graty były u Was.

No ale nic, przychyliłem się do prośby "poczekania na wypłatę" i teraz będzie pakowanie i wysyłka paczek w środku tygodnia :P No cóż, taka już moja dola :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie zebrac kwote ponad 6000czk. Chetni moga jeszcze pisac swoje zamowienia do jutra do 12:00. Wszyscy chetnj jutro otrzymaja maile z danymi do przelewow. Tak, jeszcze conajmniej tydzien bede bez kompa, maltretujac tego mego Galaxy S3, nie zaglebiajac sie w piekne detale polskiej pisowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja we wcześniejszym zamówieniu miałem podobnie więc napisz SMS-a lub przedzwon,chłopak tez ma troche na głowie więc może dopiero wszystko liczy itp i dopiero późnym wieczorem poda wszystkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...