Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Nie chce sie powtarzać ale dołączając do grona kupujących każdy z nich zgadza sie z "umową" jaką sie zawiera, jest podany sposób podawania zamówienia, jest podany kurs po jakim chłopina przelicza i tyle, składając zamówienie zgadzasz sie na owe warunki.

 

Ja patrze na to tak:

- kupuje rzeczy jakich w polsce nie ma lub sa drogie

- kupuje wiele wiec mam taniej

- nie musze sie martwić o pepikowe pertraktacje ...

 

ja na tym wychodzę na plus a reszta mnie w sumie nie interesuje :P Jak nie zamawiałeś to nawet odzywać sie nie powinieneś.

Jak komuś coś nie pasuje, adres sklepu każdy zna, zawsze może sobie zamówić sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

kolego bryjas - doigrałeś się tym swoim pieniactwem 

dostajesz ostrzeżenie " za spam i mocno niewłaściwe zachowanie, na dodatek za defetyzm i szukanie dziury w całym."

Celowo piszę o tym publicznie, bo może do Ciebie dotrze na jakich zasadach działa ten temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @bryjas - bardzo łatwo jest postrzegać sprawy bardzo powierzchownie, skupiając się na tym, co najważniejsze, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o: pieniądze.

 

Wierzę, że wszystko stanie się dla Ciebie bardziej przejrzyste, a jednocześnie kompleksowe, gdy już zapoznasz się z wcześniejszymi wpisami.

 

Uważam, że wyczerpująco wyjaśniłem wszelkie kwestie związane z zamówieniem na stronie drugiej tegoż wątku, gdzie odsyłam na dogłębną lekturę. Liczę że Twój wpis był tylko drobnym nieporozumieniem i wynikiem nie doczytania.

 

 

W sumie bardzo dobrze, że sam poruszasz temat przejrzystości i wyczerpujących wyjaśnień dotyczących Twoich zamówień. Sam dorzucę swoje trzy grosze w tej sprawie... z tego co widzę to całkowicie olewasz moje prośby i innych użytkowników odnośnie wyjaśnienia sprawy paragonów/dowodu zakupu. Tak jak wcześniej mówiłem, chciałbym zamówić amortyzator, ale pomimo moich postów nadal nie odpowiadasz czy do większych zakupów będzie dołączony osobny paragon lub przynajmniej ksero całościowego. Te zamówienia robią się duże, jest na nich kilkadziesiąt pozycji i jak będą problemy z zakupionymi fantami to za 20 miesięcy nie chciałbym liczyć na Twoją łaskę czy pomożesz mi zrealizować gwarancję czy nie, bo "już się tym nie zajmujesz/masz sesję/jesteś poza granicami kraju".

 

Dla mnie to jest dziwne, że unikasz odpowiedzi na te pytania. Jak nie chcesz udostępnić paragonu, bo Czesi dają ci np. 15% rabatu, który sobie bierzesz, boisz się Urzędu Skarbowego, nie stać Cię na ksero dla każdej osoby itp. itd. to po prostu napisz to tutaj, że z powodu TAJEMNYCH przyczyn nie udostępnisz paragonu (nawet ich nie musisz podawać - one mnie nie obchodzą, ja jako klient chcę wiedzieć czy dostanę czy nie paragon, aby móc zdecydować czy chcę "u Ciebie" kupić), ale nie ignoruj postów! Dopiero później sam pisz o "przejrzystości i wyczerpujących wyjaśnieniach" w kwestii zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamfan, masz rację, ale proponuję trochę ochłonąć.

 

Od razu SERDECZNIE i z CAŁEGO SERCA przepraszam Ciebie za zwłokę w odpowiedzi, kajam się i obiecuję poprawę.

 

Pisałem do Czechów w sprawie tych osobnych potwierdzeń zamówienia, jakoś mi nie odpisali.

Poproszę ich JESZCZE raz.

 

Z góry zapowiadam, że nikogo w potrzebie i usterkach wymagających relizowania gwarancji nie opuszczę. Z kraju nie emigruje, sesja nie jest przeszkodą, a zamówieniami chcę się dalej zajmować, bo cieszę się, że mogę komuś tutaj pomóc dostać coś rzadkiego lub coś po okazyjnej cenie.

 

Nie kasuje historii mailów. Z każdym z Was jestem w stanie być w stałym kontakcie. Zależy mi na Waszych telefonach, aby szybko każdemu odpowiedzieć w tym, czy w innym problemie.

 

Każdy otrzyma potwierdzenie zakupu - jego skan w sytuacji, gdy będzie potrzeba realizacji gwarancji, tylko po to, aby kopię dorzucić do paczki na wysyłkę.

 

Jeśli Ty lub każdy inny zaintersowany ma jakieś wątpliwości, to jestem dyspozycyjny nie tylko tutaj, ale przede wszystkim pod mailem i telefonem. I tam właśnie każdego z Was również serdecznie zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu Beskidek  robił zamówienie indywidualne dlamnie  wszystko dostałem  bardzo  dobrze  zapakowane  i  do towaru była załączona  faktura ( o paragon lub fakturę nie pytałem  wcześniej)   się ale i tak  ją dostałem  i mogę Ci powiedzieć niema tam  żadnych ukrytych rabatów  wszystko   tak   jak  na zamówieniu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beskidek teraz wszystko jasne, jakby Czesi odpisali to daj znać

 

@maku87 mi chodziło tylko o informację odnośnie paragonu, co do rabatów wiadomo, że nikt w takie zamówienia za darmo bawić się nie będzie i choćby nawet był ten rabat np. 5-10% to IMO w pełni zasłużenie należy się Beskidkowi, a jak komuś nie pasuje to niech sobie sam zamówi... Ja chciałem mieć tylko jasność jak wygląda sprawa z paragonami, bo moje posty były ignorowane, a z punktu widzenia gwarancji to istotna sprawa

 

EDIT - jakby jakaś osoba mieszkająca we Wrocławiu/Krakowie/Jaworznie coś zamawiała to byłbym wdzięczny jakby przy okazji zamówiła dla mnie małą "popierdułkę" za 12 zł, odebrałbym osobiście i piwo postawił, jak coś to PW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie... Ale problem. Jeśli na zamówieniu za 300zł oszczędzę 100zł to naprawdę mam w nosie czy Beskidek zarobi na tym 5zł czy 20zł. (czy to na kursie, czy na rabatach). Jeśli ja dzięki niemu sporo oszczędzę to w czym problem? Narobi się przecież chłopak.

obecny kurs podany przez autora:0,155

kurs z jednego z kantorów internetowych 0,1537 (przy spreedzie 0,0014). różnica na zamówieniu za 7000zł to całe 9zł.

Nie ma co pienić. Nie pasuje to nikt nie zmusza do zakupów. Strona jest podana - każdy może sobie kupić sam / sam organizować konkurencyjne zakupy.

Jedyny problem to żeby do Beskidka się US nie przyczepił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, na weekend dam updejt do tego działu:

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/153094-wwwkupkolocz-zakupy-grupowe-terminy-wysylka-koszty/page-2

 

I pewnie wszystko się zmieni dokładnie o tydzień :) W tym temacie będzie też aktualizajcja co do stanu wysyłki, gdzie są towary, co byście mnie mogli męcyć, żebym szybciej konfekcjonował paczuszki :D  :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tyci OT, sądzę jednak że reszta się zgodzi! Myślę że należałoby chłopaków nagrodzić za pomoc w zakupach dla braci rowerowej! Może by jaki zasłużony user, czy jak?! :thumbsup:

A w temacie, jak mi banknoty wpłyną na konto to i ja coś dorzucę do zamówienia.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam dwa pytania techniczne.

1. Jeśli dana rzecz ma status: "na żądanie", to jaki jest orientacyjny czas oczekiwania i czy taka rzecz jest dosyłana w późniejszym czasie czy zamówienie grupowe na nią "czeka"?
2. Jak dobrze rozumiem (z tematu ogólnego) kolejne terminy zamówienia to 13 i 16 kwetnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

2. Jak dobrze rozumiem (z tematu ogólnego) kolejne terminy zamówienia to 13 i 16 kwetnia?

Raczej jak już to od 13 do 16, chodzi o zgłaszanie zamówień w ty terminie. Dokładniej to Piotrek na pewno napisze :P

 

 

Myślę że należałoby chłopaków nagrodzić za pomoc w zakupach dla braci rowerowej! Może by jaki zasłużony user, czy jak?!

Pasował oby zdjąć beret, wytrzeć filce i zapukać do drzwi admina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli produkty leca do Szczecina i dopiero ze Szczecina będzie Piotrek rozsyłał, to całą Polskę wzdłuż musiałbym przejechać, a praca nie pozwala na takie wojaże :( Nie no, poczekam chociaż ciężko będzie ;P Beskidek, każda informacja nowa na temat zamówień będzie zbawienna, więc miej to na uwadze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się spytać jak to jest w kwestii technicznej z większymi gabarytami np. Obręcz.

Czy istnieje możliwość zamówienia obręczy? Wiadomo ona raczej nie będzie mogła iść pocztą tak więc przesyłka będzie droższa ale czy ty dostajesz to w kartonie i tylko wysyłasz czy musiałbyś jeszcze tą obręcz spakować do jakiegoś pudła?
Pytam bo jeżeli nie zabrałoby to tobie zbyt dużo czasu to mógłbym zamówić obręcz właśnie.

Słyszałem że te czeskie obręcze firmy remerx są wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinek1992, odpowiem tak:

 

1. Tak, istnienie możliwość zamówienia obręczy.

2. Nie ma problemu z wysyłką,  raczej siądzie pod gabaryt B.

3. Prawdopodobnie musiałbym na nią zrobić dodatkowy kartonik, ale wszystko jest do zrobienia.

4. Nie wiem, czy zabierze mi to więcej czasu, ale i tak sobie z tym poradzę.

5. Sam ujeżdżam obręcze Remerx Magic i pod moimi 90kg żywej wagi bez dodatków sprawiają się bardzo dobrze w kamienistym Beskidzie Śląskim.

 

@adamos:

 

Co do Twego pytania, to:

 

1. Spoko, z towarami "Na dotaz" to się z nimi kontaktuje mailowo, i zazwyczaj to dobrze ogarniają. Szybciej do mnie napiszesz, szybciej ja napiszę do nich, szybciej każdy z nas będzie wiedział, czy to załatwią.

2. Do 13 zbieram zamówienia, między 13 a 16 wysyłam podliczone oferty w oparciu o kurs, który jest  najbardziej zbliżony do kursu z tego weekendu + poniedziałek. 16, po otrzymaniu potwierdzeń przelewów, wysyłam zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Pasował oby zdjąć beret, wytrzeć filce i zapukać do drzwi admina

 

Władziu, zapomniałeś dopisać że należałoby jeszcze przetrzeć skórką od boczku włosy zaczesane "na pożyczkę" i czubki gumofilców coby błyszczały jak psu jajca...
P.S. o wyprasowaniu na kancik kosciołowych dresów to nie wspominam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie!

 

Wiosna nadeszła wielkimi krokami,  wierzę, że wielu z Was chciało by się przygotowywać do sezonu na szosówkach.

Przeglądając ofertę tego sklepu natrafiłem na taką o to niezłą propozycję:

 

http://www.kupkolo.cz/silnicni-kolo-focus-cayo-limited-22s-2013_z95353/

 

Jest ona o tyle ciekawa, że taki sam sprzęt stoi w Rudzie Śląskiej za:

 

http://rower.com.pl/rowery/rowery-wg-typu/rowery-szosowe/focus-cayo-ltd-22-biegi-campagnolo-athena

 

Jest to cały rower, a wartość zamówienia poważna - z racji tego chętnym osobom przysługuje naturalnie zamówienie indywidualne, z którym proszę się zgłaszać na mail lub telefon.

 

Rower nowy, oczywiście na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...