Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

a tak z ciekawości... ile idą paczkomaty ? :D

 

ahaha ,teraz bym się śmiał jakby w związku z sytacją pogodową i na krymie oraz ogólnym rozdraznieniem okazało się ,że musisz jeszcze poczekac 2 tygodnie , nie no . nie zycze nikomu źle . Wszystko się chyba wyjaśniło ,wszyscy powinni być zadowoleni ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2. Dla kolegi Wiatera kieruję ukłony za cierpliwość i moje pokorne kajanie się za trudne podejście do sprawy. A z pompką to jeszcze pogadamy, w czym tam rzecz jest.

Paczka właśnie dotarła :) wszystko uregulowane za zero ;) Byłem w spód na Ciebie zły ale po ugryzieniu dołączonej do paczki w ramach przeprosin czekolady Studentskej mi przeszło :D dzięki :)

P.S. Pompke sobie sam ogarne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu zaświeciło Słoneczko :D Cieszę się Tomku, że Ci smakuje :D Moje ulubiona, jedyna z żelkami :) A tak w ogóle, to się chyba na dniach jeszcze do Ciebie odezwę, kroi się biznes, w którym będę potrzebował Twej pomocy, z racji Twej lokalizacji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro naczelny adresat tych postów przyznaje publicznie,że popija.....proponuję od siebie mały program (de)motywacyjny.

Deklarowany termin finału zamówienia z 7maja to 19-31 maja.

Wyrobi się w :

 

                   19-24 maja włącznie - stawiam 0,5l Stumbras Quince (pyszna)

                   25-31 maja włącznie - nikt nic nie stawia,normalna,terminowa umowa

                   1 czerwca i póżniej  - Beskidek stawia - gatunek jak wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co zamawiali sami z Czech, mianowicie ile czasu upłynęło od złożenia zamówienia do dostarczenia paczki do adresata? Ja jak zamawiałem klamoty to na drugi dzień były do odebrania w sklepie w Czechach, pojechałem autem ( 150 km w jedna stronę) ale i tak wyszło dużo taniej niż w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne w następnym rzucie znowu coś wezmę. Wyszło taniej niż w PL, co prawda nie spinałem się z czasem i opóźnienie było mi obojętne, ale myślę, że Beskidek wyciągnął wnioski i poprawki kontakt na przyszłość. Także polecam dla tych, którym się nie śpieszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać co jest tak "dużo taniej" niż w PL?

Potrzebuję trochę części i wszystko jest w bardzo dobonej cenie, a nawet drożej. Głównie to kasety Deore (3zł tanije niż w PL)  i XT (7zł drożej), łańcuch Campa c9 (+/- 1zł na równo), opony RaRa26 performacne ( 11zł drożej), pedały XT (2zł drożej). Ceny wyliczyłem po kurisie z wbk. Nawet licząc rabat wychodzi tyle co nic. Wart, więc czekać tyle czasu na klamoty i dodatkowo nabijać Czachą kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka prawdopodobnie zostanie odebrana w Cieszynie w najbliższą środę i na weekend będzie u mnie. 3mam za to kciuki. 

 

PS. Jak ktoś potrzebuje jakieś premium graty na 26" MTB(SiD, koła Remerx Magic, xtry 970), to dzwonić i pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...