Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Dla informacji gdziekolwiek wewnątrz-obiektowo 07.03.2017. 18:34  zostałem Tatą :)

 

Wielkie gratulacje!! A jak już śmiecimy w tym wątku to też się pochwalę, bo 5 godzin i 40 minut po Tobie również zostałem tatą, tych dwóch chłopaczków :)!

 

f8tgCWY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wszystko jasne. Rower świeci, wręcz błyszczy ponieważ stoi nieopodal wiatraka, który eksterminuje każdy fraktal kurzu zarówno z ramy jak i pobliskiego monitora. Dyskretne, a jednak czytelne logo "Onza", nawiązujące do tradycji szacownych rowerów trialowych tejże marki, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia zagracony pokój w intrygujący tor przeszkód. Elementem zdecydowanie tajemniczym, nienachalnie dominującym w kadrze jest pompka, której imię może żartobliwie nawiązywać do rzeczywistego imienia właściciela śliwkowego dresu, zaś celowe umiejscowienie na osi błądzącego po pokoju wzroku słowa "blow", znaczącego tyleż co podmuch, może sugerować chęć uporządkowania pewnych osobistych spraw, do których nawiązaniem staje się owa, pogrążona w chaosie przestrzeń.

 

edit:

 

Przepraszam najmocniej. Chyba tylko późna pora może tłumaczyć brak paraleli między pompką  z werbalną deklaracją "blow", a niepozorną, choć czytelną obecnością wiatraczka na osi tejże pompki. Zdecydowanie męski pierwiastek obecny w podłużnej formie pompki kontrastujący z miękką, kobiecą formą wiatraczka przywodzi na myśl uniwersum yin i yang jako przyczyny powstania wszelkich pozostałych form, w tym roweru.

Edytowane przez PawelGR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sobek82

 

Niech cię szlag! Przez ciebie nie mogłem spać.

Na potęgę posępnego czerepu, jaki piękny monstercross się z Peaka wyrysował. Ten wideł, ta kiera... miód się leje. Wpakuj tam z powrotem tłuste opony, żeby mu bardziej monsterowego, niż crossowego charakteru nadać.

 

Towarzysze, właśnie jesteśmy świadkami powstawania historii.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc 25.03 kończem 35 wiosen, pijan jestem i nie w stanie ale coś tam upatyraczyłem ;) 

DSC05623.jpgscreen cap

DSC05626.jpgimage hosting more than 5mb

DSC05628.jpgimgurl

DSC05632.jpgupload a gif

DSC05633.jpgimage upload no limit

DSC05634.jpgfree picture upload

DSC05646.jpgimage upload

DSC05648.jpgimage ru

DSC05650.jpgpost image online

specjalnie dla Rambola żem te tłuste kapcie wkleił, lecz 48T na przód nie da rady, więc wstawiłem korbę 42 SLX, jutro/dziś jazda testow i jakaś fotka na codziennie jedno zdjęcie siem pojawi.


pozdrower dla kumatych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...